Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dobrá zpráva z Karviné: kotce tamního útulku jsou poloprázdné

  • Karviná,

Kotce v karvinském psím útulku jsou poloprázdné, už delší dobu se počet psů čekajících na nový domov téměř nezměnil. V současnosti je v nabídce volných pouze 12 psů, tento počet se nezvýšil ani po prázdninách.

"Psů moc po prázdninách nepřibylo a jestli, tak jsme je již umístili do adopce," řekl ošetřovatel David Konieczný.

Fotografie všech dvanácti psů vhodných k adopoci jsou umístěny na webových stránkách technických služeb, který se o útulek stará. Tři z nich vám představíme i my.

"Prvním psem je fenka Bony, je v útulku přes rok, přesto je hodná, divím se, že si ji ještě nikdo nevzal do adopce. Je vhodná k dětem i k rodinnému domku. Druhým psem je Bady, má přes rok, jeví se jako kamarádský, přítulný, ale potřebuje základní výchovu a třetím psem je kříženec, je to pes, jmenuje se Arny, je kamarádský, hravý," popsal psy ošetřovatel.

Přes prázdniny prošel útulek dalšími úpravami. "Dělaly se nové omítky, malovalo se, dělala se střecha a ve výbězích nové podlahy. Bude se pokračovat i příští rok,” říká ošetřovatel.

Zásoby krmiva, granulí a konzerv má díky nízkému počtu psů prozatím útulek dost.  Pokud chce někdo psům darovat něco potřebného, nechť tak učiní po předchozí domluvě s ošetřovatelem.
BASIC ČR, z.s. - Karviná
Karviná
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

P.I. Transport s.r.o. - Karviná
Karviná
od 28 000 do 34 000 Kč/měsíc

Detail

Bohumín terminál, a.s. - pracoviště
Bohumín
od 20 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků