Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie řeší hromadnou bitku mladých lidí v Karviné, hledá svědky

  • Karviná,

V Karviné se v neděli odpoledne poblíž lesoparku Dubina porvalo několik desítek mladých lidí. Část incidentu si někteří přítomní natáčeli na mobilní telefony. Policie událost vyšetřuje a hledá svědky.

Na amatérských záběrech pořízených mobilem jednoho z přihlížejících je vidět skupina několika desítek mladých lidí a jejich stupňující se konflikt. Podle anonymního zdroje byla bitka domluvená kvůli incidentu, který se odehrál o den dříve. Mělo jít o potyčku ostravských a karvinských teenagerů. Případ intenzivně šetří policie.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: “Policisté od chvíle oznámení prověřují všechny skutečnosti, které souvisí s touto událostí, jejími motivy i následky. Zahájili úkony trestního řízení pro přečin výtržnictví. V následujících dnech může být právní kvalifikace vedeného trestního řízení případně rozšířena o další trestné činy."

I když se na sociálních sítích objevují zprávy o tom, že došlo k poranění nožem, zdravotníci žádné řezné rány neošetřovali.

Věra Murínová, mluvčí NsP Karviná-Ráj: “Včera v pozdních odpoledních hodinách vyhledali ošetření tři účastníci údajné bitky, jednalo se o ročníky 2003 - 2006, ošetřili jsme pohmožděniny po celém těle, nicméně všichni tři byli propuštěni do domácího léčení. Řezná poranění? Taková jsme neošetřovali."

Policisté se obrací na širokou veřejnost a hledají svědky.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: “Žádáme osoby, které se v neděli 25.4 nacházely na volném prostranství u lesoparku Dubina, aby se neprodleně přihlásily na nejbližší obvodní oddělení nebo nás kontaktovaly prostřednictvím linky 158."

Údajně se skupiny chtějí potkat znovu, policisté ale upozorňují, že sociálně sítě bedlivě sledují.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail