Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři mají dobře našlápnuto, ve finále vedou 1:0

  • Karviná,

Karvinští extraligoví házenkáři se úspěšně probojovali do finále extraligy. Na domácí palubovce hráli proti Plzni. I když bylo dramatické utkání plné technických chyb, podařilo se karvinským vyhrát první finálový souboj, a to o jedinou branku.

První finálový zápas karvinských házenkářů proti Plzni skončil velmi těsně vítězstvím domácích o jedinou branku 27:26. Dramatický duel plný bojovnosti, ale i technických chyb byl napínavý po celou dobu utkání.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: "To vítězství se nerodilo jednoduše, my jsme zahráli slabší zápas dneska. Trápili jsme se hlavně ve střelbě, ale koncovka zápasu nám vyšla i přes zranění, která jsme utržili v tom zápase, doufám, že budou všichni dobří na další zápas."

Jan Užek, hráč HCB Karviná: "My jsme věděli, že to budou vyrovnané zápasy, ale máme Plzeň dobře načtenou, trenér pro nás dělá super práci. Věděli jsme, že to bude tvrdý zápas, myslím, že jsme si to trochu zkomplikovali sami, ale máme první bod z těch tří důležitých a to je důležité."

První finálový boj zažil Ondřej Skalický, který do Karviné nastoupil v roce 2019.

Ondřej Skalický, hráč HCB Karviná: "Rozhodně jsem cítil nervozitu, ale tu zdravou, to k tomu patří. Byl to výborný výkon od všech, jsem rád, že jsme vyhráli ."

Další finálový souboj se uskuteční ve středu v Plzni.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy