Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

SVČ Juventus Karviná láká děti na letní tábory i do nových kroužků

  • Karviná,

Díky postupnému rozvolňování opatření se už teď mohou děti těšit na letní výjezdové a příměstské tábory. Většina z nich bude letos opět tématicky zaměřená. Například v Karviné jsou ještě stále volná místa.

I když letní prázdniny ještě neklepou na dveře, už teď se plní místa na letní výjezdové a příměstské tábory. Karvinské středisko volného času Juventus letos připravuje 13 příměstských a 10 výjezdových.

Zdeňka Grinvalská, vedoucí odd. zájmové činnosti SVČ Juventus Karviná: "Výjezdové tábory máme z části plné, ale někde máme ještě volná místa, kde doporučíme rodičům, aby se podívali na naše stránky a klidně děti přihlásili."

Příměstské tábory se konají vždy od pondělí do pátku, rodiče si děti vyzvedávají kolem 16. hodiny. I ty budou tématicky zaměřené.

Zdeňka Grinvalská, vedoucí odd. zájmové činnosti SVČ Juventus Karviná: "Máme souhvězdí, jako Polárka, Sirius a různé podobné názvy, přírodovědná stanice má vždy o zvířátkách."
Lukáš Barchanski, vedoucí Přírodovědné stanice v Karviné: "V rámci tábora se děti dozví jak pečovat o zvířata, můžou si je pohladit, krmit je.  Chodíme i řece Olši, můžou pozorovat žáby, ještěrky, ptáky, určovat rostliny."

Během tábora se děti podívají i do ZOO a pralesa Mionší v Beskydech.
Od poloviny září bude v Juventusu otevřeno celkem 62 kroužků pohybových kreativních, sportovních nebo tanečních. Přibudou i nové jako vzdušná akrobacie nebo šermíři.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy