Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři se v sezoně pokusí opět vybojovat zlato

  • Karviná,

Karvinští házenkáři představili na tiskové konferenci plány na nadcházející sezónu. Jejich cíl je stejný jako předešlé sezóny, probojovat se do finále. Klub má také tři nové posily Jana Sobola, Patrika Fulneka a Denise Harabiše.

Na tiskové konferenci představili karvinští házenkáři zástupcům vedení města, partnerům a novinářům své plány na letošní sezonu - opět míří na nejvyšší příčky a představili i tři nové tváře týmu.
Jan Sobol se do týmu s bohatými zkušenostmi z různých zahraničních klubů vrací téměř po 15 letech.

Jan Sobol, hráč HCB Karviná: "Jsem příjemně překvapený, jak se to tu zvedlo, jak je to tu organizované a jak mají nastavený projekt teď a do budoucna, to mě nejvíc zajímalo při návratu."

Denis Harabiš, hráč HCB Karviná: "Přicházím z Dukly Praha. Nabídku jsem přijal, protože jsme v kariéře cítil, že se chci posunout.” 

Patrik Fulnek, hráč HCB Karviná: ""Michal byl jedním z důvodů, proč jsem tady chtěl hrát, hrál střední spojku a chtěl jsem se dál něco učit."

Těšit se mohou diváci i na zápasy v rámci evropských pohárů. Los jim jako první určil hráče z tureckého Izmiru.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: "Jsme teď ve fázi vyjednávání, jestli bychom mohli zahrát dva zápasy v Karviné nebo za určitých finančních podmínek nebo pro náš klub beznákladový dva zápasy u nich.”

Hrát začínají karvinští venku, v Kopřivnici, první domácí zápas se uskuteční v sobotu 11. září od 18 hodin. Evropské poháry se začnou hrát na přelomu října a listopadu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy