Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Titul Miss Karvinsko 2021 vyhrála Veronika Šutová z Bohumína

  • Karviná,

V následující reportáži vás zavedeme na galavečer soutěže nazvané Miss Karvinsko. Tato soutěž určená vdaným ženám, maminkám na mateřské a všem odvážným, které si chtějí vyzkoušet tento druh soutěže.

V sále MěDK Karviná se konal 9. ročník soutěže Miss Karvinsko. Původně se měl uskutečnit v loňském roce, kvůli covidovým opatřením si ale finalistky na svůj velký den musely počkat celý rok navíc. 

 Z titulu 2. vicemiss Karvinsko 2021 se nakonec radovala Vendula Švrčková z Frýdku-Místku.

Vendula Švrčková, II. vicemiss Karvinsko 2021: "Cítím se šťastná, nečekala jsem to. Cítím radost z celého srdce."

O jednom titulu - Sympatie rozhodla sama veřejnost ještě před finále. Z něj se radovala soutěžící z Orlové Dagmar Mičková, která je také držitelkou titulu 1. vicemiss. Oba tituly jsou pro ni stejně hodnotné a přinesly ji stejnou emoční radost.

Dagmar Mičková, I. vicemiss Karvinsko 2021: "Pocity mám úžasné, bylo to náročné, protože to trvalo dlouhou dobu díky díky covidu, ale jsem ráda, že to je za mnou."

Novou Miss Karvinsko 2021 zvolila porota jednatřicetiletou Veroniku Šutovou. Pochází z Bohumína. Vítězství ji nesmírně potěšilo a na celou soutěž bude dlouho vzpomínat.

Veronika Šutová, vítězka Miss Karvinsko 2021: "Cítím se šťastně, báječně, jsem ráda, že jsem tady mohla být, byla to obrovská zkušenost a já jsem si to maximálně užila."

V průběhu soutěže byla také ze soutěžících vybrána Národním ředitelem soutěže Alpe Adria Lubošem Ďurinou dívka, která bude reprezentovat ČR na této mezinárodní soutěži. Postupující se stala Natálie Neporová.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy