Kdo se bojí, nesmí do školy! Děti z Rychvaldu už vědí, že v té jejich po nocích straší

Strašidla a duchové obsadili v sobotu Základní školu v Rychvaldě. Rodičovský spolek tam pro děti pořádal dušičkový večer.

Na ZŠ v Rychvaldě straší. Od soboty to vědí všechny děti, které se účastnily dušičkového večera. Akci už potřetí připravil spolek rodičů. 

„Je to taková trochu jako stezka odvahy. Pro někoho možná, pro někoho je to zábava. Zveme děti, aby se přišly podívat do školy večer, co se tady děje, aby si nemyslely, že tady je mrtvo. Bohatě stačí, že je tady tma, sem tam svítí nějaká svíčka, navodit tu atmosféru do tajemna,“ řekl předseda Spolku rodičů při ZŠ Rychvald David Popelář.

Aktivně se zapojil i ředitel školy, který si neváhal lehnout do rakve. 

„Akce se mi líbila od začátku. Když jsme se o tom bavili s předsedou klubu rodičů, že by něco takového mohlo být, jestli bych měl nějaké námitky, nebo jestli bych souhlasil, že by to bylo na škole, tak jsem jim samozřejmě řekl, že to zkusíme. První ročník se vydařil, druhý byl ještě lepší a já věřím, že ten letošní bude nejlepší,“ uvedl ředitel školy Daniel Cigánek. 

„Já budu nejhodnější duch, protože já budu potom odvážlivcům rozdávat bonbonky,“ vysvětlila jedna z členek organizačního týmu. 

„Je to strašidelné, ale moc se mi to líbilo. Nejvíc jsem se lekl smrtky. Já se hrozně bála. Bylo to hodně strašidelné, ale nebála jsem se nikoho,“ popisovaly děti. 

Organizátory potěšila vysoká účast dětí i rodičů.
Gospelové Vánoce v Orlové

14.12. 17:00 - 08.12. 2:25
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 08.12. 2:25
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků