Pohár Mistrů evropských zemí putuje do Stonavy

  • 14:57,
  • Stonava ,

Sáloví fotbalisté SC Premium Stonava opět prokázali, že patří mezi ty nejlepší. V kategorii veteránů po dvou letech opět vybojovali Pohár mistrů evropských zemí.


Sáloví fotbalisté Premia Stonava slaví. Ve španělském letovisku Lloret de MaR nedaleko Barcelony zvítězili v Poháru mistrů evropských zemí. Probojovat se na stupeň vítězů nebylo vůbec jednoduché. Postupně museli zdolat čtyři silné soupeře.

„Nejdříve jsme nastupovali proti druhému českému týmu BT Ježek Praha, kterého jsme, myslím, s přehledem přehráli. Následně byl naším soupeřem katalánský mistr. Tam to byl trošku těžký oříšek, ale i s tím jsme si poradili. Podle mě jsme byli po všech stánkách lepší a vyšším rozdílem skóre jsme vyhráli. Pak přišly ty těžší zápasy. Z Ukrajinou byl poločas vyrovnaný, pouze 2:0 pro nás. Nemohli jsme se pořádně prosadit. V druhé půli nám to ale začalo padat a dotáhli jsme to do vítězného konce. Nejtěžší utkání nás čekalo s ruským mistrem. Celý první poločas to byla taktická bitva. Velmi vyrovnané utkání, nemohli jsme se prosadit. Když jsme byli ve vyložené šanci, tak skvěle zasáhl ruský brankář. Poločas 0:0. V kabině jsme si řekli taktické pokyny a začali jsme napadat soupeře v rozehrávce a hlavně jsme ho předčili ve fyzické kondici,“ zhodnotil turnaj trenér Roman Pich.

Stonavští sáloví veteráni Pohár mistrů evropských zemí získali už po druhé. Ten první vybojovali v roce 2016. V příštím roce by rádi tento úspěch zopakovali.

Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

DELTA facility, s.r.o.
Karviná
od 6 700 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků