Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti si užily svůj den v parku PZKO

  • Stonava,

V parku u Domu PZKO bylo v neděli 16.června pořádně veselo. Slavil se tady Den dětí a my jsme byli samozřejmě u toho.

Je neděle 16. června krátce po půl čtvrté odpoledne. Park u Domu PZKO je plný dětí. Začíná dětský den, který zorganizovala pod záštitou obce Místní skupina PZKO ve spolupráci se Stonavskou restaurací.

„Den dětí je sice 1. června, my  jsme měli oslavu naplánovanovou na 2. června, nicméně těch akcí tady ve Stonavě bylo více, tak jsme se rozhodli, že náš Den dětí přesuneme na 16. června,“ řekla předseda PZKO Vojtěch Feber.

Pro děti byl připraven bohatý program, Děti si mohly zaskákat v nafukovacím hradu, zastřílet si na laserové střelnici, ale také zhlédnout ukázku kynologie. Děti se mimo jiné dozvěděly, co mají dělat, když se například ztratí a hledat je bude vycvičený služební pes.

„Říkal jsem jim, ať se těch psů nebojí a zůstanou vždy v klidu.  Pejsek tím, že bude štěkat, dává psovodovi najevo, že hledanou osobou našel,“ řekl Petr Šmejkal.

„Házeli jsme na plechovky, házeli jsme kroužky na kolíky, hráli jsme golf a vrcholem byla vodní bitva,“ upřesnila organizátorka soutěží Kateřina Hromádková.

Děti si tak užily spoustu legrace. Pochutnat si navíc mohly nejen na sladkostech, ale i na grilovaných specialitách.

„Připravili jsme si krkovičku na grilu, klobásky a grilovaný hermelín,“ řekla kuchařka Renata Kmeťová.

Den dětí, kterému přálo počasí si tak užili  všichni, děti i jejich rodiče.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy