Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Předškoláci se slavnostně rozloučili se svou mateřinkou

  • Stonava,

Stonavští předškoláci se slavnostně rozloučili se svou mateřskou školou. Na školáky je pasoval klaun Hopsalín . Vzpomínat budou ale i na noc, kterou ve školce mohli strávit.

Výsadou stonavských předškoláků, kteří v září poprvé zasednou do školních lavic je možnost strávit noc ve své mateřské školce. Na Hořanech ji děti strávili v námořnickém stylu.

„Budeme si vyrábět námořnické šátky, půjdeme hledat poklad a doufáme, že nás navštívi kapitán Flint,“ řekla učitelka MŠ Hořany Alena Drozdíková.

Na své si přišli i předškoláci z Dolan.

„Vždycky to má nějaký tématický okruh. Letos máme téma Harry Potter. Budeme kouzlit, létat a házet zlatonkou,“ řekla učitelka z dolanské mateřinky Žaneta Kachyňová.

V září se do první třídy základní školy na Hořanech a Holkovicích chystá osmnáct dětí.  Se svou školkou se předškoláci slavnostně rozloučili v malém sále Domu PZKO.

Po slavnostním aktu se předškoláci přesunuli do velkého sálu, kde je klaun Hopsalín pasoval na školáky.

„Já se těším do školy na kamarády.“ „Já se těším do školy, protože se tam budeme učit,“ řekli pasování předškoláci.

„Naši předškoláci, to jsou naše dětičky, které nám přirostly k srdci a je to velmi dojemné. Opravdu ta slzička ukápla,“ řekla vedoucí hořanské školky Veronika Bařáková.

„Pevně věříme, že se jim bude v první třídě líbit, že se přijdou pochlubit se svými prvními úspěchy, prvním vysvědčením, že na svou mateřskou školku nezapomenou,“ dodala vedoucí MŠ Dolany Helena Skutková.

„Já budu na školku vzpomínat, ale do školy se těším.“ „Já se do školky vrátím, abych paní učitelce ukázal, jak jsem se učil,“ řekly děti.
Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o.- Karviná
Karviná
od 3 600 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - LIDL Havířov Šumbark
Havířov
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků