Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dětské radovánky byly plné her a soutěží

  • Stonava,

K pravidelným akcím, které v obci pořádá spolek Rodiče a škola patří bezesporu radovánky. Určeny jsou nejen dětem, ale i široké veřejnosti. Nechybí čerstvě napečené domácí koláče, atrakce pro děti, ale především kulturní program.

Dětské radovánky se ve Stonavě staly neodmyslitelnou součástí závěru školního roku.  Za nedlouho tady budou dvouměsíční prázdniny a to je třeba pořádně oslavit. Spolek Rodiče a škola proto připravil dětem odpoledne plné her a soutěží.

„Máme připraveno spoustu atrakcí pro děti, ale dnešní program rodičů už začal v 5.00 hod. v pekárně, kde jsme pekli koláče. Děti mají teď odpoledne připravený skákací hrad, kolotoč, střelbu s luku a vzduchové pistole. Nechybí kočka v měchu a kolo štěstí,“ řekl místopředseda spolku Tomáš Wawrzyk.

 A zatímco děti soutěžily, nebo skotačily s klaunem, rodiče si mohli spolu popovídat, například o tom jak si jim líbil kulturní program, kterým byly radovánky zahájeny.

„Letošní program neměl žádnou společnou myšlenku, zkrátka každá třída si připravila své vystoupení. Když se potom sejdeme na zkoušce, tak vystoupení poskládáme tak, aby všechno na sebe navazovalo. Program tradičně zahájily mažoretky a na radovánkách tradičně vystupují i děti z mateřských škol,“ řekla zástupkyně ředitele ZŠ a MŠ Stonava Milada Heimerová.

A nejen ze školek. Program byl obohacen i vystoupením žáků, kteří v rámci svých mimoškolních aktivit navštěvují  různé taneční kroužky.

 Vrcholem kulturního programu bylo loučení se s ředitelem školy Zdeňkem Luskem. Tomuto tématu se budeme věnovat v příštím vydání Stonavského expresu.
Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - LIDL U Nádraží Havířov
Havířov
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - LIDL Havířov Šumbark
Havířov
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků