Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na ozdravném pobytu jsou ještě poslední volná místa, obec svým občanům na něj finančně přispívá

  • Stonava,

Teď tady máme informaci pro všechny, kteří stále váhají, zda se přihlásit na letošní ozdravný pobyt, který pro své občany připravila obec. Pozor, volná místa jsou už jen ve druhém turnusu.

Obec Stonava každoročně organizuje ozdravné pobyty pro své občany. V minulosti mohli stonaváci strávit týden na čerstvém vzduchu ve Vysokých Tatrách, v Beskydech, v Jeseníkách nebo v různých lázeňských destinacích. A právě do lázní se pojede i letos v říjnu.

„ Letos jedeme do lázní Teplice nad Bečvou ve dvou turnusech. První je už plně obsazen, ve druhém (20. - 26.10.) ještě máme pár posledních volných pokojů. V ceně tohoto pobytu je ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Na výběr je polopenze nebo plná penze a zároveň tam je krátký léčebný program,“ řekla Krystyna Kupková.

Ten obsahuje posouzení zdravotního stavu lékařem, jednu celkovou uhličitou koupel se zábalem a jednu vířivou lázeň horních či dolních končetin. Další lázeňské procedury je možno dokoupit. Přihlásit se na ozdravný pobyt mohou i mimostonavští občané. Těm ale stonavská radnice na pobyt nepřispívá.

„Stonavský občan má dopravu zdarma naším autobusem a po návratu dostane příspěvek 400,- Kč od osoby,“ upřesnila Kupková.

Přihlásit se na ozdravný pobyt a zaplnit poslední volná místa můžete v úředních dnech u paní Kupkové na obecním úřadě.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy