Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muži SK Stonava svůj první zápas sezóny zvládli, žáci se na ni pilně připravují

  • Stonava,

Po několikatýdenní pauze začali s tréninky žáci Sportovního klubu Stonava. Jak jsme zjistili, nadcházející sezóna bude pro ně opravdu těžká.

V sobotu 10. srpna odehráli na domácím hřišti muži SK Stonava svůj první zápas nové sezóny. Soupeřem jim byly Smilovice. Na utkání dorazil i David Rosůlek, kterému vedení klubu předalo výtěžek ze sbírky, kterou pro něj před třemi týdny zorganizovali během turnaje O pohár starosty obce. Od stonavských fotbalistů obdržel také jejich klubovou šálu.

Muži SK Stonava začali novou sezónu úspěšně. Hosty ze Smilovic s přehledem porazili 6:1. O tom, jaký bude vstup do sezóny stonavských žáků se rozhodne 1. září v Dětmarovicích. Lehké to rozhodně mít nebudou.

„Teď jsme začali s tréninky po šesti týdenní pauze. Letošní sezona bude těžká, protože nám odešli opory kádru do dorostu. Letos se zaměříme převážně na fyzičku a práci s míčem. Cíle nemáme žádné, rádi bychom se ale ohybovali ve středu tabulky,“ řekl trenér žáků SK Stonava Aleš Otruba.

Těšil jsem se na fotbal, po pauze musíme nabrat kondičku.“ „Chtěl jsem, ať už jsou tréninky. Když je člověk na to zvyklý,  tak mu ten fotbal chybí.“ „Bude to hodně těžké. Chceme se udržet alespoň uprostřed té tabulky. Kdybychom měli štěstí tak i výš, bude to těžké, ale snad to nějak zvládneme,“ konstatovali malí fotbalisté.

„První zápas máme 1. září v Dětmarovicích. Dětmarovice jsou favority, ale doufám, že je potrápíme a nějaký bodík přivezeme,“ dodal trenér.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy