Muži SK Stonava svůj první zápas sezóny zvládli, žáci se na ni pilně připravují

  • 10:17,
  • Stonava,

Po několikatýdenní pauze začali s tréninky žáci Sportovního klubu Stonava. Jak jsme zjistili, nadcházející sezóna bude pro ně opravdu těžká.

V sobotu 10. srpna odehráli na domácím hřišti muži SK Stonava svůj první zápas nové sezóny. Soupeřem jim byly Smilovice. Na utkání dorazil i David Rosůlek, kterému vedení klubu předalo výtěžek ze sbírky, kterou pro něj před třemi týdny zorganizovali během turnaje O pohár starosty obce. Od stonavských fotbalistů obdržel také jejich klubovou šálu.

Muži SK Stonava začali novou sezónu úspěšně. Hosty ze Smilovic s přehledem porazili 6:1. O tom, jaký bude vstup do sezóny stonavských žáků se rozhodne 1. září v Dětmarovicích. Lehké to rozhodně mít nebudou.

„Teď jsme začali s tréninky po šesti týdenní pauze. Letošní sezona bude těžká, protože nám odešli opory kádru do dorostu. Letos se zaměříme převážně na fyzičku a práci s míčem. Cíle nemáme žádné, rádi bychom se ale ohybovali ve středu tabulky,“ řekl trenér žáků SK Stonava Aleš Otruba.

Těšil jsem se na fotbal, po pauze musíme nabrat kondičku.“ „Chtěl jsem, ať už jsou tréninky. Když je člověk na to zvyklý,  tak mu ten fotbal chybí.“ „Bude to hodně těžké. Chceme se udržet alespoň uprostřed té tabulky. Kdybychom měli štěstí tak i výš, bude to těžké, ale snad to nějak zvládneme,“ konstatovali malí fotbalisté.

„První zápas máme 1. září v Dětmarovicích. Dětmarovice jsou favority, ale doufám, že je potrápíme a nějaký bodík přivezeme,“ dodal trenér.
Gospelové Vánoce v Orlové

14.12. 17:00 - 09.12. 23:15
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 09.12. 23:15
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků