Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prvňáčci se na chvíli vrátili do zrekonstruované mateřské školy, ukázat přišli své aktovky

  • Stonava,

Předškoláky v MŠ Dolany navštívili jejich starší kamarádi, kteří na začátku září zasedli do školních lavic.

Velmi milou návštěvu přivítali v mateřské škole dolanští předškoláci. Společné chvíle strávili se svými kamarády, kteří po letních prázdninách nastoupili do školy. Prvňáčci se přišli především podělit o své nové zážitky. Aktovky si vzali s sebou.

„Já mám v pouzdře pastelky, fixy a nůžky.“ „Matematiku nás učí skřítek Matýsek.“ „Písmenka nás učí housenka Agáta,“ řekli prvňáčci.

„Mně se líbí ty jejich aktovky.“ „Já půjdu po prázdninách do školy a už se tam moc těším,“ konstatovali předškoláci.

Vzájemné setkání ale nebylo jen povídáním o škole. Předškoláci ukázali prvňáčkům změny, ke kterým ve školce došlo během prázdnin. Mateřská škola na Dolanech totiž prošla velkou rekonstrukcí.

„Dolaňáček prošel přes prázdniny rekonstrukcí. Nejen, že máme nově vymalováno, ale především, což ocení děti i rodiče, máme uděláno zádveří, které slouží jako čistící zóna. Máme udělané stropy, v létě budeme využívat klimatizaci, máme sprchový kout a nově zrekonstruovanou koupelnu. Naše školka prostě voní novotou,“ řekla vedoucí MŠ Dolany Helena Skutková.

Přestože se zrekonstruovaná školka prvňáčkům líbila, vyměnit učebnice za hračky ale nikdo z nich nechtěl. Škola je prostě škola.
BASIC ČR, z.s. - Havířov
Havířov
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - LIDL U Nádraží Havířov
Havířov
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Ristorispetto s.r.o. - Karviná
Karviná
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků