Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mikuláš zavítal na besídky stonavských předškoláků, obohaceny byly jarmarkem

  • Stonava,

V pomyslné knize míst, které musí Mikuláš s Andělem a čertem každoročně v prosinci navštívit byla Stonava zapsána hned několikrát.

Mikuláš se nejprve setkal s dětmi z dolanské mateřské školky. Ty si nejen pro něj, ale i pro rodiče, babičky a dědečky, kteří si mikulášskou besídku nenechali ujít, připravily pestrý kulturní program. Nejprve se v roli malých čertíků na podiu objevili ty nejmenší děti ze třídy Houseneček.

Připravit takovéto vystoupení dětí, které školku navštěvují už od dvou let není vůbec jednoduché.

A velmi šikovné jsou i starší děti ze třídy Motýlků. Ty nacvičily všem dobře známého Mrazíka.

Vystoupení dolanských předškoláků se velmi líbilo Mikuláši, proto ani chvilku neváhal a každého z nich obdaroval. Mikulášská besídka mateřské školy Dolany je každoročně spojena i s jarmarkem. Letos tomu nebylo jinak.

Jarmark byl součástí i besídky mateřské školy Hořany a ani tuto si nenechal ujít Mikuláš se svou družinou.

Mikuláš s andělem i čertem se i během této besídky přesvědčili, že stejně jak ti dolanští, tak i hořanští předškoláci jsou velmi šikovní. Děti totiž společně se svými učitelkami nacvičili program plný malých čertíků.

Mikulášská besídka mateřské školy Hořany byla jednou z posledních akcí, na které se podílela také školnice paní Naděžda Mičechová, která po 35 letech strávených mezi dětmi odchází do zaslouženého důchodu. Děti i učitelky proto využily této příležitosti a poděkovali ji za vše, co pro hořanskou školku udělala.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků