Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muži SK Stonava jsou v čele tabulky

  • Stonava,

Mužům SK Stonava se v podzimní části fotbalové sezóny daří. Na domácí půdě získali další tři důležité body a vedou tabulku.

Muži SK Stonava jedou na vítězné vlně. V 9. kole podzimní části fotbalové soutěže porazili na domácí půdě hosty z Dobratic 3:1. Je to už jejich šesté vítězství v řadě za sebou. Plný počet bodů od začátku sezóny získali sedmkrát. Prohráli jen jednou a to na půdě nováčka soutěže v Tiché. Zaslouženě se tak drží na první příčce tabulky s tříbodovým náskokem před Starým Městem.

Richard Beneš, trenér SK Stonava: „Dneska to byl pro nás těžký zápas, protože jsme vyhráli v Čeladné, měli jsme nějakou šňůru, tak jsme to potřebovali doma potvrdit. Zápas na těžkém terénu, ale kluci se s tím vyrovnali. Celý zápas jsme hráli velmi dobře, silní na míči, kombinovali. Soupeř chtěl jenom bránit, hrál na breaky, tak jsme rádi, že zápas dopadl, jak dopadl.“

Další zápas čeká stonavské borce v neděli 9. října v Bystřici. Na domácí půdě nastoupí o týden později v sobotu 15. října. Soupeřem jim budou Raškovice. Tak nezapomeňte přijít fandit.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávySlezská důlní díla a.s. - Doly OKD, Diamo, státní podnik
Karviná
od 26 383 do 33 579 Kč/měsíc

Detail

H&M Doprava F-M s.r.o. - trasy
Český Těšín
od 38 000 do 44 000 Kč/měsíc

Detail

Slezská důlní díla a.s. - Doly OKD, Diamo, státní podnik
Karviná
od 26 383 do 33 579 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry