Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pětasedmdesátníci přijali pozvání radnice ke společnému posezení

  • Stonava,

Po nucené pauze se ve Stonavě opět konalo setkání vedení obce s občany, kteří oslavili 75 let. Předvánoční atmosféru zpříjemnilo vystoupení místních dětí.

Tomáš Wawrzyk (ANO), starosta Stonavy: “Akce byla obnovena po třech letech, kdy jsme se nemohli z pandemických důvodů scházet a letos jsme to zorganizovali až na konec roku, protože byly volby a řešily se jiné věci na úřadě. Takže dneska je tady máme, jak jsem se díval, přišli skoro všichni, kteří byli pozváni a tak se těšíme, že s nimi posedíme, popřejeme jim a obnovili jsme tuto tradici.”
Anketa: “Jsme pozváni obcí na setkání pětasedmdesátníků a jsme rádi za pozvání a těšíme se na to.”
Anketa: “Jsme poctěni tím, že nás obecní úřad pozval na setkání pětasedmdesátníků a já myslím, že mluvím za všechny, že všichni jsou rádi, že tady byli pozváni. A s obcí jsme velice spokojení. Já bydlím v DPS a tam se pořád něco děje. Máme šikovnou paní vedoucí. Děti k nám chodily, pak byl covid a teď po delší domě jsme se něčeho mohli zúčastnit.”
Tomáš Wawrzyk (ANO), starosta Stonavy: “Máme tady DPS, kde máme umístěno zhruba 30 občanů. Nejsou tam jenom Stonavští, ale i z okolí, abychom to naplnili. Občanům poskytujeme zázemí, máme tady seniortaxi, kdy je za výhodných podmínek vozíme k lékaři do okolních měst. Jsou tady spolky, ve kterých naši senioři fungují a spíš podporujeme tyto spolky a ty akce jsou pořádané přímo těmi spolky. Jsou to smažení vaječiny, scházení u vánočního stromu v klubu zahrádkářů, kdy to organizují zahrádkáři, nebo schůze s různými lékaři tady v sále PZKO přes spolek postižených civilizačními chorobami a mnoho dalších. Samozřejmě tam jsou dva tři výlety, kdy jedou třeba na nějaký jednodenní poznávací zájezd i do zahraničí.”

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy