Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Podnikateli roku MS kraje za rok 2017 jsou Blachut a Stavař

Titul třináctého Podnikatele roku MS kraje získali majitelé rodinného podniku ISOTRA z Opavy Bohumír Blachut a Erich Stavař. Cenu každoročně vyhlašuje Moravskoslezský kraj pod záštitou hejtmana.

V našem regionu se vyhlašuje regionální vítěz nepřetržitě od roku 2005. Letos ze všech kandidátů triumfovali Bohumír Blachut a Erich Stavař, majitelé společnosti ISOTRA, předního výrobce stínící techniky v ČR i ve světě.

„Musím poděkovat všem spolupracovníkům, našim rodinám a našim zákazníkům, protože bez nich bychom toto ocenění nezískali,“ prohlásil Erich Stavař, Podnikatel roku MS kraje

Tato soutěž je skvělou příležitostí dát veřejnosti vědět, že v našem regionu je dost kreativních a úspěšných podnikatelů. „Máme úspěšné sportovce, umělce a další, ale musíme si uvědomit, že díky podnikatelům můžeme v tomto regionu spokojeně žít,“ zdůraznil Ivo Vondrák (ANO), hejtman MS kraje.

A Pavel Juříček, předseda poroty dodal: „Těch úspěšných podnikatelských příběhů je u nás čím dál tím víc, což je velmi dobrá zpráva.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

LakoPlast s.r.o.

od 15 000 do 17 000 Kč/měsíc

Detail

Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace

od 29 200 do 40 700 Kč/měsíc

Detail

Neset One s.r.o. - pracoviště Přerov

od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků