Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Podnikateli roku MS kraje za rok 2017 jsou Blachut a Stavař

Titul třináctého Podnikatele roku MS kraje získali majitelé rodinného podniku ISOTRA z Opavy Bohumír Blachut a Erich Stavař. Cenu každoročně vyhlašuje Moravskoslezský kraj pod záštitou hejtmana.

V našem regionu se vyhlašuje regionální vítěz nepřetržitě od roku 2005. Letos ze všech kandidátů triumfovali Bohumír Blachut a Erich Stavař, majitelé společnosti ISOTRA, předního výrobce stínící techniky v ČR i ve světě.

„Musím poděkovat všem spolupracovníkům, našim rodinám a našim zákazníkům, protože bez nich bychom toto ocenění nezískali,“ prohlásil Erich Stavař, Podnikatel roku MS kraje

Tato soutěž je skvělou příležitostí dát veřejnosti vědět, že v našem regionu je dost kreativních a úspěšných podnikatelů. „Máme úspěšné sportovce, umělce a další, ale musíme si uvědomit, že díky podnikatelům můžeme v tomto regionu spokojeně žít,“ zdůraznil Ivo Vondrák (ANO), hejtman MS kraje.

A Pavel Juříček, předseda poroty dodal: „Těch úspěšných podnikatelských příběhů je u nás čím dál tím víc, což je velmi dobrá zpráva.
Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

Dnes
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

29.09. 17:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

od 33 420 Kč/měsíc

Detail

Schulte Automotive Wiring s.r.o.

od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků