Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stonavský štáb TV POLAR vyhrál mezinárodní soutěž

Skvělá zpráva k nám dorazila ze Stonavy. Dokument „Stara fotografia“, který vyrobil náš štáb ve složení Otýlie Tobolová a Jiří Brzóska, zvítězil v mezinárodní soutěži. Tu každoročně vyhlašuje předseda senátu Polské republiky.

V budově Senátu Polské republiky ve Varšavě byly předány ceny v soutěži, která je každoročně vyhlašována pro polské novináře z celého světa. Letošní téma bylo úzce svázáno se stým výročím vzniku samostatného Polska.

„Letos slavíme sté výročí samostatnosti Polska. U této příležitosti jsme vyzvali novináře, aby zjistili, jak na tuto událost vzpomínají Poláci žijící v zahraničí,“ řekl předseda Senátu Polské republiky Stanisław Karczewski.

Výzvu senátu přijal novináři nejen z Polska, ale například i z Litvy, Ukrajiny, Německa, Rakouska a Spojených států. Českou republiku se svým dokumentem „Stara fotografia“ reprezentoval stonavský štáb TV Polar.

„Porota udělila první cenu Otýlii Tobolové a Jiřímu Brzóskovi za filmový dokument „Stara fotografia“ o Polácích z Těšínského Slezska,“ oznámil místopředseda senátu a předseda poroty Michał Seweryński-

Otýlie Tobolová a Jiří Brzóska byli polským senátem oceněni už po třetí. Tentokrát ale v konkurenci 28 prací dosáhli na nejvyšší možnou metu. Dokument „Stara fotografia“ můžete zpětně zhlédnout na našich webových stránkách.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

HRYJOM - družstvo - pracoviště okres Pardubice

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

NOVIKOVA CZ s.r.o. - okres Pardubice

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

VINAMET CZ s.r.o. - prac. Kurovice

od 25 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků