Reklama

Stonavský štáb TV POLAR vyhrál mezinárodní soutěž

Skvělá zpráva k nám dorazila ze Stonavy. Dokument „Stara fotografia“, který vyrobil náš štáb ve složení Otýlie Tobolová a Jiří Brzóska, zvítězil v mezinárodní soutěži. Tu každoročně vyhlašuje předseda senátu Polské republiky.

Stáhnout video
Reklama

V budově Senátu Polské republiky ve Varšavě byly předány ceny v soutěži, která je každoročně vyhlašována pro polské novináře z celého světa. Letošní téma bylo úzce svázáno se stým výročím vzniku samostatného Polska.

„Letos slavíme sté výročí samostatnosti Polska. U této příležitosti jsme vyzvali novináře, aby zjistili, jak na tuto událost vzpomínají Poláci žijící v zahraničí,“ řekl předseda Senátu Polské republiky Stanisław Karczewski.

Výzvu senátu přijal novináři nejen z Polska, ale například i z Litvy, Ukrajiny, Německa, Rakouska a Spojených států. Českou republiku se svým dokumentem „Stara fotografia“ reprezentoval stonavský štáb TV Polar.

„Porota udělila první cenu Otýlii Tobolové a Jiřímu Brzóskovi za filmový dokument „Stara fotografia“ o Polácích z Těšínského Slezska,“ oznámil místopředseda senátu a předseda poroty Michał Seweryński-

Otýlie Tobolová a Jiří Brzóska byli polským senátem oceněni už po třetí. Tentokrát ale v konkurenci 28 prací dosáhli na nejvyšší možnou metu. Dokument „Stara fotografia“ můžete zpětně zhlédnout na našich webových stránkách.

ReklamaValaši na Těšínsku / výstava

28.03. 16:00 - 29.03. 18:00
Celý MS kraj, Výstavní síň, Jablunkov

Michal Ptáček – Plastiky / výstava

06.04. 16:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Beskydy 8x jinak / výstava

19.04. 9:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Stanislav Juřena
Bruntál
od 25 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

WERA NOVA s.r.o.
Bruntál
od 19 900 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu