Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Radnice v Třinci potvrdila chyby v křižovatkách a připravuje doplnění značek

Úředníci magistrátu v Třinci po odvysílání naší reportáže potvrdili, že některé křižovatky mají chyby v dopravním značení. Ve spolupráci s policií teď křižovatky kontrolují a už brzy by měli značky doplnit.

Před časem jsme upozornili, že v Třinci mají některé křižovatky dopravní značení v rozporu s předpisy. Přestože v zájmu bezpečnosti silničního provozu by se měla situace řešit okamžitě, náprava zatím zjednána nebyla. 

“Odbor dopravy ověřil situaci na místě a projednal návrh na doplnění chybějícího dopravního značení s Policii České republiky. Momentálně směřují všechny kroky k tomu, aby bylo vydáno stanovení úpravy provozu a doplněno dopravní značení,” potvrdila mluvčí města Třince Šárka Szlaurová. 

Magistrátní úředníci by si měli co nejrychleji zkontrolovat celé město, protože problémového dopravního značení v křižovatkách je více. Podle policie jde o komunikační závadu zaviněnou správcem komunikace, která by mohla komplikovat určení viníka případné nehody. 

“Ze zkušenosti vím, že když jede auto ze shora, tak by měl dát přednost, ale nikdo ji nedává,” popsal jeden z místních občanů. 

“Místní obyvatelé Kamiony s tím problémy nemáme. Jezdíme po paměti. měl by se tím městský úřad zabývat, aby nevznikly problémy,” dodal další muž. 

Značení by se mělo dát do souladu s předpisy i podle místních obyvatel. 

Situaci na třineckých křižovatkách dále sledujeme.
Ukliďme Bašku!

18.04. 09:00
Celý MS kraj, Hospoda U Studny, Baška

ZRUŠENO!!! THE BACKWARDS / koncert Beatles revival kapely

22.04. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

TAMIKO s.r.o. - Praha-východ

od 14 800 Kč/měsíc

Detail

Vatrala s.r.o. - pracoviště okres Domažlice

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Building & Law, spol. s r.o. - provozovna Globus ČR

od 95 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků