Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie vyšetřuje smrt 63leté ženy v Rýmařově, zadržela jednu osobu

Od brzkých ranních hodin vyšetřují policisté smrt 63leté ženy v Rýmařově. V souvislosti s případem zadrželi jednu osobu, která je prozatím podezřelá z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti.

Moravskoslezská kriminálka se sjela v neděli ráno k jednomu z činžovních domů v Rýmařově. Podle lidí z okolí bylo zřejmě hned jasné, že se na místě pravděpodobně stala tragédie.

Svědci: 1.) "Kolem šesté tam parkoval špalír aut včetně policie, kolem byli lidi v ochranných oblecích." 2.) "Vypadá to na techniky z kriminální policie, prej něco hledali i v popelnicích." 3.) "Aj pohřební vůz tam stál." 4.) "Ráno tam byly švestky se psama."

Podle sousedů tam měl muž napadnout ženu, policie ho později zadržela. Na chodbě domu bylo ještě během dne plno krvavých stop.

Pavla Jiroušková, policejní mluvčí: "Policisté přijali v brzkých ranních hodinách dnešního dne oznámení o úmrtí 63leté ženy, ke kterému došlo v Rýmařově. V této souvislosti byla zadržena jedna osoba. V současné době probíhají veškeré prvotní procesní úkony. Příčinu úmrtí určí nařízena soudní pitva. Prozatím celou událost krajští kriminalisté prověřují jako zvlášť závažný zločin těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti a zjišťují veškeré okolnosti případu."

Není vyloučeno, že by mohl být případ později překvalifikován na vraždu.
Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

Dnes
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

Pospíšil - maso, uzeniny, lahůdky s.r.o.

od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Vinařství NEOKLAS Šardice a.s.

od 16 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

SALVATOR STŘECHY s.r.o. - Kroměříž

od 22 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků