Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Turisté se v Beskydech mohou zapojit do nové soutěže ve sbírání razítek

Jablunkovské Centrum kultury a informací přišlo pro tuto letní sezonu s novou soutěží pro všechny turisty bez rozdílu věku a zdatnosti.

Soutěž se jmenuje Beskydský průzkumník a její princip spočívá v oblíbeném sbírání razítek v navštívených místech. Bonusem je slosování s možností výhry.

Gabriela Niedoba, ředitelka Jablunkovského centra kultury a informací: “Oslovili jsme subjekty působící v cestovním ruchu rozhledny turistické chaty a různé další atraktivity. Nabádali jsme je, aby se do této soutěže s námi zapojili.Cílem této soutěže je navštívit 12 zajímavých míst tady v regionu Jablunkovska ale i po frýdecké straně Beskyd.”

Karty jsou k dostání na různých místech regionu.

Gabriela Niedoba, ředitelka Jablunkovského centra kultury a informací: “Celá tato soutěž spočívá v tom, že návštěvník si vyzvedneme hrací kartu v turistických informačních centrech v Bystřici, v Mostech u Jablunkova, v Jablunkově a ve vzdělávacím centru URSUS v Dolní Lomné. Do karty bude sbírat razítka.”

Času na sbírání razítek je dost.Soutěž se koná po celé letní prázdniny. Slosování se bude konat 7. září.

Gabriela Niedoba, ředitelka Jablunkovského centra kultury a informací: “Cílem této soutěže je taky, aby turista navštívil informační centrum, přišel se podívat do toho města, takže chceme rozpohybovat ten cestovní ruch tady v regionu.”

Soutěž nemá věkové omezení a je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Gabriela Niedoba, ředitelka Jablunkovského centra kultury a informací: “Vybrali jsme takové atraktivity, které by se mohly dětem líbit, takže vřele doporučujeme všem. Preferuje se buď pěší turistika nebo na kole, ale nechtěli jsme to nějakým způsobem omezovat, abychom neodradili turisty a návštěvníky. Takže tato soutěž je určena pro všechny věkové a cílové skupiny.”

A proč se soutěž jmenuje právě Beskydský průzkumník?

Gabriela Niedoba, ředitelka Jablunkovského centra kultury a informací: “Jelikož do toho projektu jsou zařazena i místa, která vznikla úplně nově, třeba tady v Návsí v Jablunkově Přístav Kostkov, takže jsme nějakým způsobem chtěli pomoct nastartovat tyto destinace, tyto atraktivity tady v naší oblasti.”Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

15.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

TEMPO, obchodní družstvo - prodejna Kyjovice

od 92 do 101 Kč/hod.

Detail

TURBO PIZZA, s.r.o.-1

od 27 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Velkosklad LIDL Stránecká Zhoř

od 12 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků