Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chodce na D1 u Bohumína srazilo ve středu ráno auto, na místě zemřel

Tragická nehoda se stala ve středu ráno na 372 kilometru dálnice D1 u Bohumína. Auto tam smetlo chodce, který na místě zemřel. Co dělal chodec na dálnici teď zjišťují policisté.

Událost s tragickým koncem se podle dopravních informací odehrála už před třetí hodinou ráno. Policie o ní informovala kolem půl sedmé.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "V ranních hodinách došlo na 372. kilometru dálnice D1 v katastru Bohumína ve směru na Polsko ke srážce mezi vozidlem a chodcem. Policisté dokumentují a prověřují okolnosti nehody."

Během vyšetřování byl neprůjezdný levý jízdní pruh. Po poledni policie zveřejnila podrobnější informace o nehodě, které zřejmě nasvědčují tomu, že chodec mohl spáchat sebevraždu.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Ze zadokumentovaných informací vyplývá, že muž měl vstoupit do jízdního pruhu a rozejít se proti směru jízdy vozidel. Došlo ke střetu s dodávkovým vozidlem značky Renault, které řídil 39letý polský státní příslušník. Chodec na místě zraněním podlehl."

Dechová zkouška u řidiče dodávky byla negativní, u mrtvého bude jasno až z nařízené pitvy. Policistům se navíc nepodařilo ani po deseti hodinách od nehody zjistit totožnost mužovu totožnost. Prosí navíc veřejnost o pomoc, zvláště řidiče, kteří projížděli ve středu kolem 2:40 hodin 372. kilometrem dálnice D1 poblíž nájezdu na ulici Šunychelská.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Pokud disponujete informací k pohybu chodce na dálničním tělese či v jeho blízkosti, informacemi přímo k nehodovému ději nebo máte k dispozici záběry z kamer ve vozidle zachycující uvedené, kontaktujte prosím policisty na bezplatné lince 158.Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

Obec Velký Osek

od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

DEVAMA pliz s.r.o. P

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

PREGATI s.r.o. - Modletice

od 16 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků