Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chodce na D1 u Bohumína srazilo ve středu ráno auto, na místě zemřel

Tragická nehoda se stala ve středu ráno na 372 kilometru dálnice D1 u Bohumína. Auto tam smetlo chodce, který na místě zemřel. Co dělal chodec na dálnici teď zjišťují policisté.

Událost s tragickým koncem se podle dopravních informací odehrála už před třetí hodinou ráno. Policie o ní informovala kolem půl sedmé.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "V ranních hodinách došlo na 372. kilometru dálnice D1 v katastru Bohumína ve směru na Polsko ke srážce mezi vozidlem a chodcem. Policisté dokumentují a prověřují okolnosti nehody."

Během vyšetřování byl neprůjezdný levý jízdní pruh. Po poledni policie zveřejnila podrobnější informace o nehodě, které zřejmě nasvědčují tomu, že chodec mohl spáchat sebevraždu.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Ze zadokumentovaných informací vyplývá, že muž měl vstoupit do jízdního pruhu a rozejít se proti směru jízdy vozidel. Došlo ke střetu s dodávkovým vozidlem značky Renault, které řídil 39letý polský státní příslušník. Chodec na místě zraněním podlehl."

Dechová zkouška u řidiče dodávky byla negativní, u mrtvého bude jasno až z nařízené pitvy. Policistům se navíc nepodařilo ani po deseti hodinách od nehody zjistit totožnost mužovu totožnost. Prosí navíc veřejnost o pomoc, zvláště řidiče, kteří projížděli ve středu kolem 2:40 hodin 372. kilometrem dálnice D1 poblíž nájezdu na ulici Šunychelská.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Pokud disponujete informací k pohybu chodce na dálničním tělese či v jeho blízkosti, informacemi přímo k nehodovému ději nebo máte k dispozici záběry z kamer ve vozidle zachycující uvedené, kontaktujte prosím policisty na bezplatné lince 158.
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy