Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vítkovičtí hokejisté na dvojzápas tentokrát letěli. Letadlem byli v Praze za necelou hodinu

Jak už asi víte, nedávno začalo fungovat letecké spojení mezi Ostravou a Prahou. Novinka se zatím dostává do povědomí lidí a tak se rozhodli spojit příjemné s užitečným hokejisté Vítkovic. Využili letadlo k přepravě na dva zápasy na opačném konci země, takže cestování bylo pohodlnější a navíc pomohli s propagací linky.

12. listopadu začala opět po dvou letech létat letadla mezi Ostravou a Prahou. Ve čtvrtek ji hned využili hokejisté Vítkovic, kteří mají před sebou dva zápasy ve dvou dnech, takže je pro ně důležité, aby se dostali na druhý konec republiky co nejdříve. 

Petr Handl, výkonný ředitel HC Vítkovice Ridera: "Hráči docestují do Prahy, kde nasednou na autobus, který je zaveze do cílové destinace Karlovy Vary. V pátek tam sehrají utkání, po kterém se přesunou do Plzně."

Let do Prahy trvá necelou hodinu, což je pro často urostlé hokejisty velká výhoda ve srovnání se čtyřmi hodinami sezení v autobuse. 

Roman Polák, kapitán HC Vítkovice: "Určitě to pomůže. Každá hodina, která není odsezená v autobuse je dobrá." 

Letecká linka do Prahy je provozována společností LOT a i když funguje krátce, je vzhledem k pandemické situaci zatím dopravce spokojen. 

Jaromír Radkovský, ředitel Letiště Leoše Janáčka Ostrava: "LOT byl velmi spokojený s prodejem lístků, kdy se za prvních 24 hodin prodalo 150 lístků. Dnes létá do Prahy kolem 20 cestujících, což je velmi dobré rostoucí číslo."

Jednosměrná letenka stojí necelých 800 korun a dopravce také zdůrazňuje, že létání je z epidemiologického hlediska velmi bezpečné, protože uhlíkové filtry zachytí téměř vše.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Chata Jana s.r.o.

od 25 000 Kč/měsíc

Detail

BOSCH DIESEL s.r.o.

od 35 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků