Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladíka na přechodu srazilo auto, později musel vyhledat lékaře. Policie pátrá po řidiči a případných svědcích

Policisté řeší případ sraženého mladíka, kterého 14. ledna 2021 srazilo auto v Ostravě-Hrabové. Policie se o případu dozvěděla dodatečně, poté, co mladík vyhledal lékařské ošetření.

Auto podle výpovědi mladíka jelo ve směru jízdy od ulice Prodloužená na ulici Na rovince. Na tamním přechodu pak automobil chodce srazil. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Mladík (r. 1999) šel po přechodu pro chodce, kde ho zřejmě projíždějící řidič v autě přehlédl." 

Řidič po střetu zastavil a přesvědčil se, jestli se mladíkovi nic nestalo. Poté odjel pryč. Mladík později vyhledal lékařské vyšetření, které potvrdilo jeho zranění.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Pro kompletaci informací žádáme především samotného řidiče vozidla, který dopravní nehodu způsobil, aby se přihlásil na linku 158. Také žádáme případné svědky dopravní nehody, řidiče motorových vozidel, kteří mají za čelním sklem kameru a mohli tak zaznamenat průběh dopravní nehody nebo i jiné poznatky, aby se obrátili na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy