Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejový útočník Třince přišel tragicky o manželku, chtěla zachránit štěně a prolomil se pod ní led na Slezské Hartě

Hokejový útočník Třince Petr Vrána přišel v úterý odpoledne tragicky o manželku. Při venčení psa u přehrady Slezská Harta jí vběhlo štěně na ledovou plochu a ona ho chtěla zachránit. Bohužel se pod ní přitom prolomil led a 35letá žena se propadla do přehrady. Více než hodinu po ní usilovně pátraly všechny záchranné složky, bohužel už jí ale nedokázal nikdo pomoct. Hokejový klub Třinec kvůli této události odložil úterní utkání s Litvínovem.

Tragickou událost na přehradě Slezská Harta potvrdila i policie. Bližší podrobnosti o totožnosti utonulé ženy ale odmítla komentovat. Zpočátku po ní pátrali jako po pohřešované.

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: "Půl hodiny po poledni jsme přijali oznámení o pohřešované osobě, která se měla probořit ledem na Slezské Hartě v lokalitě obce Nová Pláň. Okamžitě bylo zahájeno pátrání za přítomnosti složek IZS, včetně vrtulníku. Policisté zjistili, že žena měla na led vstoupit poté, co na něj vběhlo štěně, které ještě s dalším dospělým psem venčila. Pátrání bylo ukončeno po déle než hodině, když bylo nalezeno tělo pohřešované ženy. Okolnosti případu se dále vyšetřují."

Hokejový klub Třinec kvůli této tragické události odložil úterní utkání s Litvínovem.

Tragédii v rodině kapitána třineckých Ocelářů později potvrdil i samotný klub.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy