Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Desítky policistů i vrtulník s termovizí, v okolí Václavovic pátrali po ztracené ženě

Policisté hledali ve středu večer 27letou ženu. Zřejmě vyhrožovala sebepoškozením a zmizela neznámo kam. Po několikahodinovém pátrání v okolí Václavovic na rozhraní tří okresů ji nakonec našli podchlazenou a předali ji do péče zdravotníků.

Vrtulník ve vzduchu a desítky policistů v ulicích Václavovic vyvolali ve středu večer pořádný rozruch. Policisté totiž dostali před 19. hodinou informaci o pohřešované ženě, která měla mít u sebe malé dítě. Zřejmě mohla také vyhrožovat, že si ublíží.

svědkyně: "Ve Václavovicích chodí po barácích policajti, hledají blondýnku, 27 let. Ukazují i fotografii. Podle informací od policie má u sebe 3leté dítě. Mohla by být opilá, či jen pomatená."
Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Můžeme potvrdit, že pátráme po ženě ročník narození 1993. Dle prvotního oznámení mělo být v její přítomnosti i malé dítě. To se naštěstí nepotvrdilo. Policisté následně zjistili, že dítě bylo v pořádku u rodinného příslušníka."

Dítě měli policisté najít u otce. Po ženě ale pátrali dál.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Pátrací akce proběhla v okolí obce Václavovice, kde došlo k poslední lokalizaci mobilního telefonu. Nasazen byl jeden vrtulník s termovizí a také desítky policistů v terénu."

Po více než třech hodinách pátrání ženu nakonec našli.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Krátce před půl jedenáctou večer byla žena nalezena, byla podchlazená a policisté ji předali do rukou zdravotníků."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy