Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Podezřelé úmrtí ženy na Novojičínsku, policie zadržela jednu osobu

Vražda? Násilný trestný čin nebo nešťastné úmrtí spojené s další osobou? To jsou otázky, na které teď hledají odpovědi krajští kriminalisté. Případ podezřelé smrti ženy na Novojičínsku je teprve na začátku. V souvislosti s ním ale policie zadržela jednu osobu.

Moravskoslezská kriminálka má na stole další podezřelé úmrtí. Případ je podle policie teprve na začátku a tak nejsou známy bližší podrobnosti.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "V okrese Nový Jičín prověřujeme okolnosti úmrtí 33leté ženy. V souvislosti s tímto případem jsme zadrželi jednu osobu, se kterou krajští kriminalisté činí úkony trestního řízení."

V určení přesného místa činu nebyla policie konkrétní. Stejně tak není ani jasné, zda šlo přímo o vraždu. Případ by totiž mohl být také kvalifikován jako zabití, případně spíše těžké ublížení na zdraví s následkem smrti. Podle informací televize Polar měla totiž smrt ženy nastat v úterý v důsledku partnerského sporu. Mohlo by tak jít například o vyústění domácího násilí.

Vše se ale bude odvíjet od dalších výslechů a vyhodnocování zajištěných stop na místě události. Stejně tak budou důležité výsledky nařízené soudní pitvy u mrtvé ženy. 

Pokud by šlo o vraždu, byla by tak v Moravskoslezském kraji letos už čtvrtá v pořadí. Dvě z nich se přitom odehrály na Novojičínsku. Naposledy vyjížděla krajská kriminálka do Kunína, kde osmatřicetiletý IT inženýr připravil hrůzným způsobem o život svoji vlastní matku.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy