Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Otřesná vražda v Kuníně, syn hrůzným způsobem připravil o život svoji matku

Moravskoslezská kriminálka vyšetřuje další otřesnou vraždu. V Kuníně měl syn v sobotu opravdu brutálním způsobem připravit o život svoji vlastní matku. Důvodem mohly být podle svědků zřejmě dlouhodobé rodinné spory.

Nevysvětlitelná tragédie, ze které opravdu mrazí. Osmatřicetiletý IT inženýr z Kunína zřejmě nezvládl dlouhodobé spory s vlastní matkou a bohužel se rozhodl jí sáhnout na život. Podle svědků se spolu často hádali.

svědek: "Prý mu dělala v životě trochu peklo, rozmlouvala mu každou holku a měla na něj vysoké nároky, tak mu už asi hráblo."
Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Kriminalisté prověřují od dnešního dne násilný trestný čin, při kterém došlo k úmrtí ženy na Novojičínsku. V této souvislosti jsme zadrželi jednu osobu. Krajští kriminalisté provádějí procesní úkony, ohledání místa činu, zajišťují stopy, které budou vyhodnocovat."

Více informací policie odmítla sdělit. Jak ale zjistila televize Polar, vražda přibližně třiasedmdesátileté ženy proběhla opravdu hrůzným a otřesným způsobem, doslova ji připravil o hlavu. Vražednou zbraní měla být mačeta. Přivolaní policisté muže zadrželi, po zuby ozbrojená policejní eskorta ho pak přepravila na ošetření do nemocnice. Pravděpodobně během neděle bude podán návrh na jeho vzetí do vazby. Trestní sazba bude stanovena až po sdělení obvinění, obvykle to ale bývá až 18 let vězení.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy