Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Polský řidič v BMW nedal přednost na obchvatu Krnova, srazil Dacii a zranil dva lidi

Dopravní policisté vyšetřují dopravní nehodu, která se stala v neděli 7. listopadu 2021 patnáct minut po devatenácté hodině na obchvatu Krnova. Polský řidič v BMW 530D tam nedal přednost v jízdě a srazil se s osobním autem Dacia Duster. Při kolizi se zranili dva lidé.

René Černohorský, mluvčí PČR: "Řidič nedal přednost zprava po hlavní silnici jedoucímu osobnímu motorovému vozidlu tovární značky Dacia Duster. Jeho 36letý řidič z Bruntálska jel v přímém směru jízdy, po obchvatu města Krnova, a to od Opavy na obec Krásné Loučky. V prostoru křižovatky tak došlo ke střetu, kdy automobil Dacia byl následně odhozen na zde instalovanou dopravní značku a poté narazil do zdejších ocelových svodidel." 

Při nehodě se lehce zranil řidič vozu Dacia a jeho 15letý spolucestující. Podle mluvčího policie byli oba převezeni do krnovské nemocnice. 

René Černohorský, mluvčí PČR: "Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo. Orientační dechové zkoušky vyzněly u obou řidičů negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši nejméně 365 tisíc korun. Celou záležitostí se nadále intenzivně zabývají policisté ze Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy