Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Porubské Sdílko získalo ocenění v soutěži Inspirativní region

Porubská radnice si připsala velký úspěch. Za projekt Sdílko, který probíhá co dva roky na různých místech obvodu, získala 3. místo v soutěži Czechinvestu s názvem Inspirativní region.

Na 200 obchodníků nejen z Poruby už se prezentovalo na Sdílku. Mnozí z nich díky tomuto projektu porubské radnice, který jim pomáhá se rozvíjet, nastartovali své podnikání. A právě Sdílko teď získalo 3. místo v soutěži Inspirativní region, kterou pořádá Czechinvest.

Lucie Baránková Vilamová (ANO), starostka MOb Ostrava-Poruba: “Už jsme uspořádali 3 ročníky Sdílka. Myslím si, že celkem úspěšné. Lidi si tento projekt oblíbili, protože se jedná v podstatě o moderní, netradiční prezentaci obchodníků v Porubě.”

Porota ocenila zejména soustavnou podporu obchodníků ze strany radnice.

Kamila Smutná, PR Sdílko: “Co se týče toho, co porotu nejvíc zaujalo, tak bylo to, že se té komunitě obchodníků věnujeme kontinuálně, že se jim věnujeme dlouhodobě a že jim pomáháme s tou propagací, což není na té městské úrovni třeba běžné.”

Renáta Gebauerová, Písmodílna: “Díky akci Sdílko Poruba se nám určitě podařilo hodně zasáhnout tady lidi. Vědí, že tady jsme, že sem můžou chodit. Že jsou tu nejen kurzy nějaké, ale že takové akce jako jsou trhy a podobně tu mámě.”

Název Sdílko je složen ze dvou slov, a to sdílené kontejnery. Kromě prezentace obchodníků Sdílko nabízí i doprovodný program jako koncerty a workshopy. Své aktivity a projekty na něm představuje lidem i radnice.

Nahlásit chybu
CHESPA CZ s.r.o. - pracoviště
Opava
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Dalphen Building s.r.o., Ostrava a okolí
Ostrava
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Protektia s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail