Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Nového Jičína

Radnice řeší využití bývalých zahrad Základní školy Dlouhá 56. Jedním ze záměrů je vybudování tzv. ‘komunitních zahrádek‘, na kterých by lidé z okolí mohli pěstovat své plodiny. K myšlence se mohou vyjádřit také občané, a to na veřejném projednání. Uskuteční se 11. října v 16 hodin ve zmíněné škole.

*

Další Novojičínský jarmark, tentokrát s podtitulem podzimní, se bude konat na Masarykově náměstí ve čtvrtek 12. října. Nabídne opět regionální produkty, ovoce, zeleninu, koření, sýry, mléčné a masné výrobky, med, keramiku a také zboží z proutí a dřeva. V rámci doprovodného kulturního programu vystoupí odpoledne Městská dechová hudba.

*

V rámci Dne duševního zdraví pořádá Slezská diakonie akci “Nemoc duše aneb mluvme o tom spolu”. Program proběhne 10. října v klubu Galerka na Staré poště, kde bude promítnut dokumentární film „Paralelní životy“ a proběhne zde setkání s lektorem, který sám duševním onemocněním prošel. Začátek je v 17 hodin.

*

Hasičský záchranný sbor pořádá u příležitosti Dne požární bezpečnosti Den otevřených dveří. Veřejnosti bude 13. října zpřístupněna také stanice v Novém Jičíně, a to od 9 do 16 hodin. 

Nahlásit chybu
Jiří Červinka - pracoviště MSK
Bravantice
od 29 400 do 33 600 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o. - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 10 000 Kč/měsíc

Detail