Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Město se stane dějištěm noční hry NINJA

Město se po třetí stane dějištěm Noční interaktiví novojičínská akce - zkráceně NINJA. Strategická týmová hra loni zlákala tři stovky lidí, kteří mají rádi záhady a dobrodružství. Letošní akce startuje v sobotu 28. října v 17 hodin na náměstí..

“Velká změna je v konceptu hry. Předchozí ročníky byly pořád o tom, že lidé pátraly nevěděli o tom, co se bude dít. Letos jsem koncept otočili, začínáme tím, že na začátku ví hráči téměř všechno a zbytek vypátrají až v průběhu hry,” uvedl Radim Mohler, spoluorganizátor hry.

Nápovědou, kam bude hra směřovat je, že startuje v den státního svátku a navíc se v noci posunuje čas. Inspiraci k základní myšlence našli organizátoři v okresním archivu.

“Narazili jsme na to, že v Novém Jičíně se stala významná událost, na kterou my navazujeme a ten příběh dopovídáme, jak asi si myslíme, že by mohl pokračovat,” naznačil Radim Mohler.

Každý tým dostane před soutěží cestovatelský balíček, který obsahuje indicie určené pro hru.

“Letos se mohou hráči těšit na nevšední a zajímavá místa, vyšly nám vstříc i instituce, Město Nový Jičín a opravdu hráči zažijí zážitky, které z hlavy nevymažou,” dodal spoluorganizátor hry.

“Já bych chtěl jenom upozornit účastníky hry, že během celé akce není nutné vstupovat do žádných objektů, pouze do těch, které jsou označeny symbolem hry, tam samozřejmě mohou,” upozornil Jiří Klein, ředitel Městské policie Nový Jičín.

Termín na ukončení hry je do poledne následujícího dne. Pořadatelé opět očekávají naplnění maximální kapacity, a to je 70 týmů. Veškeré informace jsou na webu hry NINJA. 

Nahlásit chybu
Jiří Červinka - pracoviště MSK
Bravantice
od 29 400 do 33 600 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o. - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail