Kino pod širým nebem bude letos delší

Kino Květen také letos v létě nabídne lidem možnost sledovat některé filmy pod širým nebem. Improvizovaný venkovní biograf se opět otevře v zahradě Nového Slunce.

Ve venkovní biograf se zahrada restaurace Nového Slunce promění letos od 27. července do 4. sprna, tedy na devět dní. Projekce začne vždy v devět hodin večer.

“Lidé si oblíbili promítání pod širým nebem, tak jsme se rozhodli letos, že budeme promítat celkem devět dní v kuse tak, abychom obsáhli dva víkendy. Začneme v pátek 27. července,” uvedla Kateřina Novotná, vedoucí Kina Květen Nový Jičín.

Z animovaných filmů zařadilo kino snímky Ferdinand a Coco. Z domácí produkce je to příběh s prázdninovým tématem Bajkeři a nová česká komedie od Jiřího Vejdělka Tátova volha. Na své si přijdou také milovníci akčních filmů, promítat se bude Kingsman: Zlatý kruh a komedie Jumanji: Vítejte v džungli.

“V pátek, to už bude 3. srpna, budeme pokračovat velkolepým muzikálem nabitým energií a skvělou hudbou Největší showman a celý devítidenní maraton zakončíme filmem Black panther.Co se týče výběru filmů, jako vždy jsme se snažili obsáhnout, aby filmy byly pro všechny, aby si vybral každý. V podstatě kromě jednoho snímku, což je Kingsman, který je až od 15 let, an všechny mohou rodiny s dětmi, aby si všichni užili atmosféru promítání pod širým nebem,” doplnila vedoucí kina.

Promítat se bude na nafukovací plátno, které má kino k dispozici dva roky. Velké je šest krát osm metrů. Pro lepší komfort diváků budou v prostoru zahrady opět připraveny lavičky.

“My jen doporučujeme vzít s sebou deky, repelenty proti komárům, pro jistotu nějaké pláštěnky a teplé ponožky a hlavně dobrou náladu, protože ta k prázdninám patří,” uzavřela Kateřina Novotná.

Pořadatelé doufají, že také letos bude počasí příznivé. Pokud by náhodou pršelo, přesunou se představení do Kina Květen. Tato informace by byla uvedena na webu a facebookových stránkách kina.
Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků