Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kino pod širým nebem bude letos delší

Kino Květen také letos v létě nabídne lidem možnost sledovat některé filmy pod širým nebem. Improvizovaný venkovní biograf se opět otevře v zahradě Nového Slunce.

Ve venkovní biograf se zahrada restaurace Nového Slunce promění letos od 27. července do 4. sprna, tedy na devět dní. Projekce začne vždy v devět hodin večer.

“Lidé si oblíbili promítání pod širým nebem, tak jsme se rozhodli letos, že budeme promítat celkem devět dní v kuse tak, abychom obsáhli dva víkendy. Začneme v pátek 27. července,” uvedla Kateřina Novotná, vedoucí Kina Květen Nový Jičín.

Z animovaných filmů zařadilo kino snímky Ferdinand a Coco. Z domácí produkce je to příběh s prázdninovým tématem Bajkeři a nová česká komedie od Jiřího Vejdělka Tátova volha. Na své si přijdou také milovníci akčních filmů, promítat se bude Kingsman: Zlatý kruh a komedie Jumanji: Vítejte v džungli.

“V pátek, to už bude 3. srpna, budeme pokračovat velkolepým muzikálem nabitým energií a skvělou hudbou Největší showman a celý devítidenní maraton zakončíme filmem Black panther.Co se týče výběru filmů, jako vždy jsme se snažili obsáhnout, aby filmy byly pro všechny, aby si vybral každý. V podstatě kromě jednoho snímku, což je Kingsman, který je až od 15 let, an všechny mohou rodiny s dětmi, aby si všichni užili atmosféru promítání pod širým nebem,” doplnila vedoucí kina.

Promítat se bude na nafukovací plátno, které má kino k dispozici dva roky. Velké je šest krát osm metrů. Pro lepší komfort diváků budou v prostoru zahrady opět připraveny lavičky.

“My jen doporučujeme vzít s sebou deky, repelenty proti komárům, pro jistotu nějaké pláštěnky a teplé ponožky a hlavně dobrou náladu, protože ta k prázdninám patří,” uzavřela Kateřina Novotná.

Pořadatelé doufají, že také letos bude počasí příznivé. Pokud by náhodou pršelo, přesunou se představení do Kina Květen. Tato informace by byla uvedena na webu a facebookových stránkách kina.

Nahlásit chybu


K tématu
ASB SQUASH s.r.o. - Nový Jičín a stavby prováděné společností
Nový Jičín
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Ministerstvo obrany - Vojenské zařízení 5512
Hostašovice
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail