Policie v Novém Jičíně hledá svědky z autobusu

Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala v Novém Jičíně. V elektrobusu městské hromadné dopravy se zranili cestující. Popadali na zem, když řidič prudce zabrzdil v reakci na chodkyni.

Reklama

Dopravní nehoda elektrobusu městské hromadné dopravy se v Novém Jičíně na ulici Gregorova stala zhruba před měsícem 3. října kolem půl druhé odpoledne. Do jízdní dráhy autobusu měla nečekaně vstoupit 51letá žena. Silnici přecházela v místě, kde byly podél zaparkovaná vozidla.  

“Aby řidič autobusu zamezil střetu s chodkyní, musel prudce zabrzdit. Přitom došlo k pádu tří cestujících,a to žen. Dvě z nich utrpěly vážná zranění,” uvedla Darina Knižátková, STP PČR Nový Jičín.

Policisté tedy hledají svědky dopravní nehody. Jednak cestující, kteří seděli v daném autobuse a také lidi, kteří situaci pozorovali z ulice.

Lidé, kteří by mohli k této nehodě poskytnout jakékoliv informace, mohou policii kontaktovat na lince 158 nebo na telefonním čísle uvedeném na obrazovce, případně navštívili kteroukoliv z policejních služeben. (tel: 974 735 250, 974 735 251)
Dokument Bufo Alvarius o nejsilnějším přírodním psychedeliku

Zítra 19:00 - 14.11. 14:57
Nový Jičín, Bývalé Kino Tatra, Studénka

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně
Nový Jičín
od 11 500 Kč

Detail

Nemocnice Nový Jičín a.s.
Nový Jičín
od 17 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu