Novojičínský Blecha cup navštívila mistryně světa

V Novém Jičíně se konala soutěž v rychlostním skákání přes švihadlo. Zdejší Blecha cup poctila svou návštěvou také několikanásobná mistryně světa v této disciplíně.

Soutěž v rychlostním a freestylovém skákání přes švihadlo pořádal Klub Between novojičínského Střediska volného času Fokus letos po páté. Na Blecha cup se sjely nejlepší rope skippingové kluby z České republiky a Slovenska.  

“Máme tady naše největší rivalky Rebelky, přijela Astra Klánovice, Vsetín, Přerov, Bratislava, Ostrava a další,” uvedla Dana Dokládalová, SVČ Fokus Nový Jičín.

Turnaj měl několik disciplín, ať už jednotlivců, kteří skáčou na rychlost, nebo týmů, které musí být synchronizované a koordinovat předávky švihadla.

“Byly tam nějaké chybičky, ale myslím, že jsme to zvládli dobře,” komentoval výkon člen novojičínského týmu Between. “Myslím si, že bychom mohli být na prvním nebo druhém místě,” přidala se kamarádka z týmu.

“Zrovna teď se nám to moc nepovedlo, takže ambice klesly. Rychlo jsme měli super, ale hodně jsme kazily,” konstatovaly členky týmu Rebels O.K., Řevnice.  

Jako vzácného hosta si pořadatelský klub pozval na 5. ročník svůj největší vzor - několikanásobnou mistryni světa a Evropy v rope skipping Adrienn Banhegyi z Maďarska.

“Zdravím Nový Jičín a těším se na vystoupení,” sdělila česky Adrienn Banhegyi, mistryně světa v rope skipping.

Kromě světelné skokanské show pak královna rope skippingových disciplín pozvala zájemce i na odborný workshop.
PAPUČOVÝ DEN / vtipná kampaň na podporu Hospicu Ondrášek

07.10. 7:00 - 17.09. 2:18
Nový Jičín, Vaše kancelář nebo pracoviště

UNISTAD spol. s r. o.
Nový Jičín
od 16 280 Kč

Detail

Zdeněk Šopík, s.r.o.
Nový Jičín
od 23 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Pars Komponenty s.r.o.
Nový Jičín
od 26 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků