Reklama

Nový Jičín zval k návštěvě na veletrhu v Zabrze

Nový Jičín se prezentoval na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu v polském Zabrze. Svůj výstavní stánek město zaměřilo na propagaci expozic Návštěvnického centra, cyklostezek a výletů do okolí.

Reklama

Své zastoupení měl Nový Jičín na Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a průmyslového dědictví v polském Zabrze letos už po osmé. O propagaci města se postaralo Návštěvnické centrum. Na veletrh se sjíždějí i zástupci polských cestovních kanceláří a agentur, pro které je i Nový Jičín zajímavým místem pro turistické výlety.

“Návštěvnické centrum se mělo možnost prezentovat se svými expozicemi, turistickými atraktivitami. Zároveň jsme pro návštěvníky připravili fotokoutek a ochutnávky. Na stánku České republiky, kde jsme byli zastoupeni i my, město Nový Jičín, se prezentovaly i další subjekty z řad muzeí, galerií, vinoték, pivovarů, takže si myslím, že jsme měli dosti velkou nabídku,” uvedla Radka Bobková, vedoucí Návštěvnického centra Nový Jičín.

“Město jezdí pravidelně na veletrhy cestovního ruchu například do Brna, Bratislava a také do Zabrze, protože Zabrze je součástí velké aglomerace. Na tomto veletrhu se prezentuje svým stánkem i proto, že ta polská klientela k nám jezdí poměrně hodně a stále více,” reagoval Ondřej Syrovátka (SZ), 2. místostarosta Nového Jičína.

Nový Jičín, potažmo Návštěvnické centrum propagovalo na veletrhu nejen své expozice, ale také širší turistické souvislosti regionu - cyklostezky, výlety do okolí a ubytovací zařízení.

“Ty vztahy se Zabrze jsou poměrně dobré, i díky dobrým vztahům našich návštěvnických center. Zabrze jezdí pravidelně i na Pivobraní do Nového Jičína se svým pivovarem, takže ta spolupráce se rozvíjí i po této stránce,” uzavřel Ondřej Syrovátka.

Mezinárodní veletrh v Zabrze patří  v oblasti cestovního ruchu v centru Evropy k těm větším, účastní se jej i země jako jsou například Řecko, Belgie a Slovensko.
Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.
Nový Jičín
od 40 000 Kč do 50 000 Kč

Detail

Brose CZ spol. s r.o.
Nový Jičín
od 16 600 Kč

Detail

AMAZE AGENCY s.r.o.
Nový Jičín
od 14 900 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu