Venkovní bazén je na léto připraven

Na první červnovou sobotu je naplánováno otevření venkovního bazénu. Vše ale bude záležet na počasí.

“Bazénovou vanu máme opravenou, budeme napouštět a připravovat vodu tak, abychom 1. června mohli zahájit provoz. Doufám, že počasí nám bude nakloněno, zatím to tak moc nevypadá,” uvedl Pavel Kelar, ředitel bazénu.   

V případě nepříznivých podmínek bude během tohoto měsíce v provozu také koupání pod střechou, ovšem ve svém režimu otevírací doby, který je zveřejněn na webu bazénu.  

Sportovní hala s bazény prošla v uplynulých letech rozsáhlou modernizací. Do budoucna se ještě  počítá s nerezovou vanou a vodními atrakcemi pro venkovní koupaliště.

“Je na to zpracovaný projekt, zatím nebyly finance na to, aby se zrealizoval. Takže je to klasická keramická vana s tobogánem, ale v parném létě je to návštěvníky hojně  využíváno,” podotkl ředitel sportoviště.

Veřejnost už teď může využívat osvětlenou multifunkční aréna na více druhů sportu, která byla v areálu vybudována v loňském roce. Spolu s otevřením  venkovního koupaliště pak budou lidem k dispozici beachvolejbalový kurt, workoutové hřiště a herní prvky pro malé děti, včetně pískoviště zastíněného plachtou.
Zdeněk Šopík, s.r.o.
Nový Jičín
od 23 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Dalibor Seidler
Nový Jičín
od 14 740 Kč

Detail

Kurare, s.r.o.
Nový Jičín
od 13 400 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků