Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Venkovní bazén je na léto připraven

Na první červnovou sobotu je naplánováno otevření venkovního bazénu. Vše ale bude záležet na počasí.

“Bazénovou vanu máme opravenou, budeme napouštět a připravovat vodu tak, abychom 1. června mohli zahájit provoz. Doufám, že počasí nám bude nakloněno, zatím to tak moc nevypadá,” uvedl Pavel Kelar, ředitel bazénu.   

V případě nepříznivých podmínek bude během tohoto měsíce v provozu také koupání pod střechou, ovšem ve svém režimu otevírací doby, který je zveřejněn na webu bazénu.  

Sportovní hala s bazény prošla v uplynulých letech rozsáhlou modernizací. Do budoucna se ještě  počítá s nerezovou vanou a vodními atrakcemi pro venkovní koupaliště.

“Je na to zpracovaný projekt, zatím nebyly finance na to, aby se zrealizoval. Takže je to klasická keramická vana s tobogánem, ale v parném létě je to návštěvníky hojně  využíváno,” podotkl ředitel sportoviště.

Veřejnost už teď může využívat osvětlenou multifunkční aréna na více druhů sportu, která byla v areálu vybudována v loňském roce. Spolu s otevřením  venkovního koupaliště pak budou lidem k dispozici beachvolejbalový kurt, workoutové hřiště a herní prvky pro malé děti, včetně pískoviště zastíněného plachtou.
Město Fulnek - Základní škola J.A. Komenského Fulnek
Fulnek
od 31 000 do 44 000 Kč/měsíc

Detail

Okresní správa sociálního zabezpečení v Novém Jičíně
Nový Jičín
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

DI - METROS CZ družstvo - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 9 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků