Reklama

Skalky ožily jako pohádkový les

Reklama

Skalky jsou pro Novojičíńáky oblíbeným relaxačním místem. Jedno sobotní odpoledne se tu rozhodlo návštěvníkům zpestřit i Rodinné centrum Mozaika a pozvalo je na soutěže a hry do “pohádkového lesa”.

“Připravili jsme si pro rodiče Pohádkovou cestu lesem, letošní názve je Devatero pohádek. Připravili jsme tedy stanoviště k devíti pohádkám. V cíli děti obdrží odměnu a je připraven doprovodný program,” popsala Zuzana Rosová, RC Mozaika.

Přestože trasa hry vedla lesem, byla přístupná i rodičům s dětmi v kočárku. Účastníky na startu vítaly hlavní postavy z pohádky Anděl Páně.

“Mohou se těšit na sportovní stanoviště, na vesničku Šmoulů, na Sněhurku se Šmudlou, která postrádá zbytek trpaslíků, nebo si mohou hodit palačinkou s princeznou a princem z Kouzla králů,” vyjmenovala organizátorka akce.

“Naše stanoviště je  pohádka Sněhurka a sedm trpaslíků. Mladší děti mají uhodnout barvu čepičky, kterou má Šmudla na hlavě.  Starší děti alespoň tři trpaslíky, kteří zde mají postýlky,” ukázala Patricie Plášilová, RC Mozaika.

“Děti většinou věděly a když nevěděly, tak se podívaly do postýlek, kde měly nápovědu,” dodala v roli Šmudly Adriana Plášilová.    

Pohádkové odpoledne konané k Mezinárodnímu dni rodiny a vydařené počasí přilákaly na Skalky více než 1 000 návštěvníků.
VKUS-BUSTAN s.r.o.
Nový Jičín
od 88 Kč

Detail

ALMAX WORK-Holding, družstvo
Nový Jičín
od 15 000 Kč

Detail

BONO auto a.s.
Nový Jičín
od 25 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu