Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Skalky ožily jako pohádkový les

Skalky jsou pro Novojičíńáky oblíbeným relaxačním místem. Jedno sobotní odpoledne se tu rozhodlo návštěvníkům zpestřit i Rodinné centrum Mozaika a pozvalo je na soutěže a hry do “pohádkového lesa”.

“Připravili jsme si pro rodiče Pohádkovou cestu lesem, letošní názve je Devatero pohádek. Připravili jsme tedy stanoviště k devíti pohádkám. V cíli děti obdrží odměnu a je připraven doprovodný program,” popsala Zuzana Rosová, RC Mozaika.

Přestože trasa hry vedla lesem, byla přístupná i rodičům s dětmi v kočárku. Účastníky na startu vítaly hlavní postavy z pohádky Anděl Páně.

“Mohou se těšit na sportovní stanoviště, na vesničku Šmoulů, na Sněhurku se Šmudlou, která postrádá zbytek trpaslíků, nebo si mohou hodit palačinkou s princeznou a princem z Kouzla králů,” vyjmenovala organizátorka akce.

“Naše stanoviště je  pohádka Sněhurka a sedm trpaslíků. Mladší děti mají uhodnout barvu čepičky, kterou má Šmudla na hlavě.  Starší děti alespoň tři trpaslíky, kteří zde mají postýlky,” ukázala Patricie Plášilová, RC Mozaika.

“Děti většinou věděly a když nevěděly, tak se podívaly do postýlek, kde měly nápovědu,” dodala v roli Šmudly Adriana Plášilová.    

Pohádkové odpoledne konané k Mezinárodnímu dni rodiny a vydařené počasí přilákaly na Skalky více než 1 000 návštěvníků.
U Bartoloměje restaurant, s.r.o.
Kopřivnice
od 21 700 Kč/měsíc

Detail

ROLOFOL a.s.
Bordovice
od 9 000 Kč/měsíc

Detail

Smart Heating Technology s.r.o. pracoviště Šenov u NJ
Šenov u Nového Jičína
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků