Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Náměstí opět po roce obsadí pivovary

Novojičínské náměstí bude v sobotu 22. června patřit 7. ročníku Pivobraní. Festival zlatavého moku nabídne produkty 30 pivovarů. Se svými speciály přijedou regionální minipivovary a také ty ze zahraničí.

“Určitě zmíním pivovary z Polska, Slovenska, vyjednáváme s německým pivovarem, dále z Belgie, Francie, Itálie,” uvedla Radka Bobková, vedoucí Návštěvnického centra Nový Jičín - Město klobouků.

Návštěvníci tak mohou opět očekávat více než 100 druhů piv, které budou čepovány do vratných kelímků. Vychutnat si je ale tentokrát budou moci i ze skla.

“Letos jsme mysleli i na ty, kteří nechtějí čepovat  pivo do vratných kelímků, tak je pro ně připraven třetinkový pivák s logem Pivobraní, který si mohou zakoupit ve výkupním stanu a je pro ně připraven i mycí žlab, který bude přímo na náměstí,” sdělila organizátorka akce.  

Pivobraní obohatí rovněž doprovodné aktivity zaměřené na všechny věkové skupiny. Postarají se o ně Klub vojenské historie FENIX, atraktivní simulátory a královské pivní soutěže.  

“Bude připraveni zábavný program Běh s pivní šerpou, běh pivovarníků, nebo létající sudy,” dodala Radka Bobková.

Pivní festival bude také o gastrospecialitách místních podnikatelů. Atmosféru doladí série koncertů, jak novojičínských kapel, tak i hostů ze Slovenska a závěrečných hvězd Petra Koláře, skupin Vypsaná fixa a Mandrage. Začátek akce je v 11 hodin.
CROMODORA WHEELS s.r.o.
Mošnov
od 19 320 Kč/měsíc

Detail

MUDr. Helena Břízová
Studénka
od 40 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Galaxie, s.r.o. - B. Martinů
Nový Jičín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků