Náměstí opět po roce obsadí pivovary

Novojičínské náměstí bude v sobotu 22. června patřit 7. ročníku Pivobraní. Festival zlatavého moku nabídne produkty 30 pivovarů. Se svými speciály přijedou regionální minipivovary a také ty ze zahraničí.

“Určitě zmíním pivovary z Polska, Slovenska, vyjednáváme s německým pivovarem, dále z Belgie, Francie, Itálie,” uvedla Radka Bobková, vedoucí Návštěvnického centra Nový Jičín - Město klobouků.

Návštěvníci tak mohou opět očekávat více než 100 druhů piv, které budou čepovány do vratných kelímků. Vychutnat si je ale tentokrát budou moci i ze skla.

“Letos jsme mysleli i na ty, kteří nechtějí čepovat  pivo do vratných kelímků, tak je pro ně připraven třetinkový pivák s logem Pivobraní, který si mohou zakoupit ve výkupním stanu a je pro ně připraven i mycí žlab, který bude přímo na náměstí,” sdělila organizátorka akce.  

Pivobraní obohatí rovněž doprovodné aktivity zaměřené na všechny věkové skupiny. Postarají se o ně Klub vojenské historie FENIX, atraktivní simulátory a královské pivní soutěže.  

“Bude připraveni zábavný program Běh s pivní šerpou, běh pivovarníků, nebo létající sudy,” dodala Radka Bobková.

Pivní festival bude také o gastrospecialitách místních podnikatelů. Atmosféru doladí série koncertů, jak novojičínských kapel, tak i hostů ze Slovenska a závěrečných hvězd Petra Koláře, skupin Vypsaná fixa a Mandrage. Začátek akce je v 11 hodin.
Hudební výlety: Velkolepá komorní hra

07.12. 18:00 - 18.10. 1:40
Nový Jičín, Zámek Kunín, Kunín

Věra Žůrková
Nový Jičín
od 19 500 Kč

Detail

Quick Agency 4all s.r.o.
Nový Jičín
od 16 300 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu