Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Úspěšní školáci převzali na radnici ocenění

Město ocenilo žáky základních škol, kteří uspěli ve vědomostních a sportovních soutěžích. Poukaz na knihu si z auly radnice odnesli také deváťáci, kteří dlouhodobě dosahovali vynikajících studijních výsledků.

Pozvání na slavnostní setkání do auly radnice dostali žáci novojičínských základních škol, kteří na sebe v uplynulých deseti měsících upozornili něčím výjimečným. Z rukou zástupců města převzali pamětní list a poukázku do knihkupectví. 

“Bylo to poděkování všem žákům, kteří reprezentují svou školu, město, a to ve sportovních i v těch matematických, fyzikálních a jazykových dovednostech, a dlouhodobě dosahují výborných studijních výsledků,” uvedl Stanislav Kopecký (ANO), starosta Nového Jičína. 

Největší kategorií oceněných byli deváťáci, kteří si uznání zasloužili za celkové působení na své škole. A čeká je v jejich životě důležitý mezník. 

“Přeju jim, ať si to zasloužené volno užijí, ať se ve zdraví vrátí do lavic, tentokrát už středoškolských, a ať jsou stejně úspěšní na té střední škole tak, jak byli na té základní,” dodal starosta města. 

Celkem město za právě uplynulý školní rok ocenilo 20 jednotlivců a 4 sportovní týmy. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy