Úspěšní školáci převzali na radnici ocenění

Město ocenilo žáky základních škol, kteří uspěli ve vědomostních a sportovních soutěžích. Poukaz na knihu si z auly radnice odnesli také deváťáci, kteří dlouhodobě dosahovali vynikajících studijních výsledků.

Pozvání na slavnostní setkání do auly radnice dostali žáci novojičínských základních škol, kteří na sebe v uplynulých deseti měsících upozornili něčím výjimečným. Z rukou zástupců města převzali pamětní list a poukázku do knihkupectví. 

“Bylo to poděkování všem žákům, kteří reprezentují svou školu, město, a to ve sportovních i v těch matematických, fyzikálních a jazykových dovednostech, a dlouhodobě dosahují výborných studijních výsledků,” uvedl Stanislav Kopecký (ANO), starosta Nového Jičína. 

Největší kategorií oceněných byli deváťáci, kteří si uznání zasloužili za celkové působení na své škole. A čeká je v jejich životě důležitý mezník. 

“Přeju jim, ať si to zasloužené volno užijí, ať se ve zdraví vrátí do lavic, tentokrát už středoškolských, a ať jsou stejně úspěšní na té střední škole tak, jak byli na té základní,” dodal starosta města. 

Celkem město za právě uplynulý školní rok ocenilo 20 jednotlivců a 4 sportovní týmy. 
Zdeněk Šopík, s.r.o.
Nový Jičín
od 23 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Dalibor Seidler
Nový Jičín
od 14 740 Kč

Detail

Kurare, s.r.o.
Nový Jičín
od 13 400 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků