Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Letní kino nabídne 17 filmových večerů

Ani letos nebudou Novojičíňáci ochuzeni o atmosféru letního kina. Venkovní biograf se otevře v zahradě Nového Slunce na konci července, promítat se tu bude více než dva týdny.

Připravit zahradu restaurace Nového Slunce do podoby letního kina trvá v podstatě jen čtvrt hodiny, stačí rozložit lavice, nafouknout plátno a může se začít promítat. Letos venkovní biograf nabídne 17 filmových večerů. 

“Vzhledem k tomu, že jsme každý rok měli velký zájem diváků o letní kino, tak jsem se v letošním roce rozhodli využít toho prostoru v Novém slunci a divákům nabídneme více než 14ti denní program,” uvedl Jiří Jakeš, pověřený vedoucí Kina Květen.  

Produkce pod širým nebem začne v pátek 27. července a skončí v neděli 11. srpna.  

“V programu mohou lidé očekávat pohádky pro děti, komiksové pecky, a co byl také jeden z požadavků, abychom zahráli nějaké české klasiky. Takže diváci se mohou těšit na Limonádového Joeho  a S tebou mě baví svět,” dodal Jiří Jakeš. 

První filmový večer ovšem bude patřit oslavě skupiny Queen - Bohemian Rhapsody.   

“Nejsem si úplně jistý, jak to vynikne ve venkovním prostoru. Nicméně, tím, že to byl nejúspěšnější film konce loňského a začátku letošního roku, tak předpokládáme, že ta návštěvnost bude velká a bude to pompézní zahájení letního kina,” podotkl pracovník kina.  

Promítat se začíná vždy ve 21 hodin. Návštěvníci si mohou přinést deky, případně vlastní přenosné sedačky. Podrobný program je uveden na webu kina, plakátech a v městském zpravodaji. 


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Česká distribuční a.s. - NJ
Nový Jičín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - Nový Jičín, Kopřivnice a okolí
Nový Jičín
od 21 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry