Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Novém Jičíně mohou lidé zapózovat s virtuálními klobouky

Návštěvnické centrum Nový Jičín připravilo novinku v podobě digitální zkoušírny. Ta je součástí expozice klobouků. Lidé si tu mohou virtuálně nasadit na hlavu různé pokrývky hlavy a na památku si odnést fotografii.

Vyzkoušet si zhruba 300 stovky různých klobouků mohou běžně lidé, kteří zavítají do expozice novojičínského Návštěvnického centra. Teď tu navíc mohou otestovat i úplnou novinku - zapózovat s virtuální pokrývkou hlavou. Umožňuje to moderní fotokoutek s 3D digitální zkoušírnou.

Karolína Kyšková, Návštěvnické centrum Nový Jičín: “Je to vyrobeno speciálně pro nás, přesně podle našich představ, jaké jsme měli. Digitální zkoušírna už tady kdysi byla, ale fungovala jen jako klasický kiosek. A jelikož tyto technologie jdou dopředu, tak jsme potřebovali nějakou novinkou přitáhnout další návštěvníky.”

K těm nejčastějším patří během tohoto léta tuzemští turisté, mezi nimi jsou to i děti z různých táborů.

Zuzana Rosová, příměstský tábor RC Mozaika: “Máme rádi tyto expozice a jakmile jsme zjistili, že se chystá tato novinka, přišli jsme si vše vyzkoušet.”

Malé návštěvníky lákala jak elektronická verze, tak reálné klobouky, ve kterých se rovněž mohli fotografovat.

návštěvní kloboukové expozice:  “Já jsem si vybrala červený klobouk, líbil se mi.”
návštěvní kloboukové expozice: “Já se nechám vyfotit v tomhle klobouky, který vypadá jako od Pana Tau.”

Snímek z fotokoutku si návštěvníci mohou zaslat na svůj e-mail nebo si jej na přání rovnou nechat vytisknou v recepci informačního centra.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy