Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Strážníci v Novém Jičíně zastavili muže při krádeži čtyřkolky

Novojičínská městská policie zastavila zloděje při krádeži dětské motorové čtyřkolky. Pachatel ji ukradl ze sklepa panelového domu. Strážníci ho načapali, když se ji v brzkých ranních hodinách snažil odvézt na vozíku.

Dětskou benzínovou čtyřkolku za 11 tisíc korun si zloděj vyhlédl ve sklepě jednoho z panelových domů na ulici Luční v Novém Jičíně. Zřejmě využil toho, že kolárna, kde byla zaparkovaná, nebyla řádně uzamčena. Dovnitř se dostal ještě za tmy v úterý v brzkých ranních hodinách.

René Černohorský, tiskový mluvčí Policie ČR, ÚO Nový Jičín: “Po vynesení tříkolky ze sklepních prostor domu s ní sjel setrvačností po ulici Luční k nedaleké prodejně potravin, zde ji zanechal, do místa svého bydliště si došel pro dvoukolový vozík a jakmile tříkolku na vozík naložil a převážel ji po ulici Riegrové v Novém Jičíně, tak byl zastaven a kontrolován službu konající hlídkou strážníků novojičínské městské policie.”
Ilona Majorošová, tisková mluvčí MP Nový Jičín: “Strážníci se muže zeptali, kde ke čtyřkolce přišel, a kam ji převáží. Muž trošku zpanikařil a nedokázal vůbec vysvětlit, kam ji veze. Proto pojali podezření, že by mohlo jít o kradenou čtyřkolku a věc ohlásili Policii České republiky.”

Dopadený 35 letý zloděj z Nového Jičína byl předán policistům místního územního odboru a celou záležitost dále prověřují kriminalisté.
Česká distribuční a.s. - Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Bílovec
Bílovec
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků