Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Novojičínské děti si jako první v kraji užívají jarní prázdniny

Novojičínské děti si letos užívají jarní prázdniny v rámci Moravskoslezského kraje jako první, hned v úvodním termínu. Týden volna mohou strávit i na příměstském táboře, který pořádá Středisko volného času Fokus.

Týden plný zážitků prožívá od 7. do 11. února na příměstském táboře ve Středisku volného času Fokus v Novém Jičíně více než třicítka dětí ve věku od šesti do 13 let. Na úvodní seznámení si vytvořili Focus book.

Dana Dokládalová, SVČ Fokus Nový Jičín: “Pokud je to příměstský tábor, tak si vždycky vytvoříme nějakou zeď, kde si děti vytvoří profily, napíšou něco o sobě, snaží se nakreslit, mohou tam dát svou přezdívku. Potom chodíme, koukáme se a říkáme si, koho už poznáváme a s kým se teprve skamarádíme. Takže to je Focus book.”

V programu tábora jsou tvořivé dílny, práce s keramikou, deskové nebo pohybové hry a oblíbené týmové soutěže.

Dana Dokládalová, SVČ Fokus Nový Jičín: “Také tady máme výuku rope skippingu, což je skákání přes švihadla. Děláme střelecké arény, nejen se vzduchovkami, ale i s nerfkami. Možná se pokusíme zvládnout i luk.”

účastníci tábora: 
“Na táboře se mi líbila keramika.”
“Hlavně se těším se na švihadla.”
“Těším se na Svět techniky.”
“Já se těším na nerfky.”
“Těším se, jestli bude další židličkovná.”
“Já se těším na vzduchovky.”

Jakmile si tyto děti naplní své táborové zážitky a v pondělí se vrátí do školních lavic, předají v rámci Moravskoslezského kraje prázdninové žezlo Bruntálsku.

Nahlásit chybu


K tématu
VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

Ministerstvo obrany - Vojenské zařízení 5512
Hostašovice
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail