Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pákaři z Nového Jičína uspěli na mistrovství republiky

Novojičínský klub armwrestlingu potvrdil, že stále patří mezi špičku. Na mistrovství České republiky vybojoval několik umístění v TOP trojce, včetně jedné zlaté medaile.

Tréninkové zázemí má armwrestlingový klub Nový Jičín v posilovně zimního stadionu. Právě tady se během hodin přípravy zrodil poslední velký úspěch. Na mistrovství republiky odsud vyrazila osmičlenná výprava a z Podivína přivezla 9 medailí, z toho i jeden republikový titul.

Jaromír Bělunek, trenér a předseda klubu Armwrestling TJ Nový Jičín: “Zlatou medaili získal z našeho klubu Adam Kiesseweter. Byl šikovný, konečně se do toho po dlouhé době dostal a už začíná sbírat medaile.”

Mistrem republiky se stal junior Adam Kiesseweter na levou ruku v kategorii do 85 kilogramů, na pravou ruku bral stříbro.

Adam Kiesseweter, Armwrestling TJ Nový Jičín: “Na tu levou ruku jsem to tak cítil, ale na tu pravou musím ještě zapracovat. Chci v příštím roce obhájit jak na levou zlato, tak se pokusím získat zlato i na pravou.”

Do klubu se po pauza také vrátila Pavlína Hamšíková a svou účast na šampionátu proměnila v 3. místo.

Pavlína Hamšíková, Armwrestling TJ Nový Jičín: “Začala jsem nejprve boxovat a Jarda mi řekl, že když boxuju, mohla by mi jít i páka, že mám sílu, rychlost a výbušnost.”

Možnost zasáhnout do českého mistrovství republiky měl také ukrajinský junior Kostia Popfalushi, který trénuje s novojičínským týmem, a získal dva bronzy. V kategorii masters přidal dvě stříbra také trenér Jaromír Bělunek.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy