Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Další závažný trestný čin, po napadení v Novém Jičíně zemřel člověk

Krajská kriminálka má na stole další případ závažného násilného trestného činu. V jednom z bytů v Novém Jičíně pravděpodobně po napadení zemřel člověk. Policie zadržela jednu osobu a další informace odmítla prozatím sdělit.

Prověřování události je teprve na začátku. Zatím není jasné, zda půjde o vraždu nebo o zabití. Policie ale incident potvrdila.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Krajští kriminalisté prověřují od úterních večerních hodin okolnosti závažného násilného trestného činu, při kterém došlo k úmrtí osoby v Novém Jičíně. V této souvislosti policisté zadrželi jednu osobu. Kriminalisté provedli ohledání a potřebnou dokumentaci místa činu a zajistili stopy, které budou vyhodnocovat. Příčinu úmrtí určí nařízená soudní pitva. Nyní kriminalisté činí další procesní úkony. Více informací zveřejníme, jakmile to okolnosti dovolí."

Událost se odehrála v jednom z bytů ve Dvořákově ulici. Novojičínský deník napsal, že obětí má být muž, kterého jiný muž pobodal nožem. Dvojice měla figurovat v milostném trojúhelníku.

Nahlásit chybu


K tématu
NOBUS PRINT s.r.o. - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o. - pracoviště
Nový Jičín
od 11 760 do 15 288 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o. - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 18 000 Kč/měsíc

Detail