Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stavba skateparku začne patrně v listopadu

Se zpožděním, ale přece jen ještě letos, se začíná rýsovat projekt skateparku v prostoru dolního asfaltového hřiště u letního stadionu. Rada města na konci srpna schválila vyhlášení veřejné zakázky na jeho vybudování.

Václav Dobrozemský (ODS), 1. místostarosta Nového Jičína: “Předpokládaná hodnota zakázky je 8, 2 milionu korun. Stavba, pokud se podaří vysoutěžit dodavatel, by měla začít ještě v letošním roce a dokončena by měla být do první poloviny příštího roku.”

Pokud vše půjde hladce, měla by být stavba zahájena v listopadu. Areál skateparku a bikeparku vznikne na ploše 1300 metrů čtverečních.

Václav Dobrozemský (ODS), 1. místostarosta Nového Jičína: “Toto sportoviště bylo navrženo v rámci zastavovací studie sportovního areálu na ulici U stadionu a je to první sportoviště, které bude na základě této studie fakticky vybudováno.”

Město již několik let připravuje velký projektu na dostavbu a revitalizaci této sportovní lokality. Měla by zde být například multifunkční hala, kryté tenisové kurty nebo nová kuželna a tělocvična pro úpolové sporty.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy