Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Novojičínská ODS se před volbami za jiné názvy neskrývá

O obsazení novojičínského zastupitelstva usiluje devět politických subjektů. Je mezi nimi tradičně také Občanská demokratická strana. Na tiskové konferenci ve Smetanových sadech představila své kandidát a program.

Zástupci kandidátů do novojičínského zastupitelstva z Občanské demokratické strany představili svůj volební program ve Smetanových sadech a okomentovali sestavení své 29 členné kandidátky.

Václav Dobrozemský, lídr ODS, Nový Jičín: “Je to tým lidí, kteří mají zkušenost, máme zde osobnosti z veřejného sektoru, z podnikatelského sektoru, z oblasti školství, neziskového sektoru. Máme zde kandidáty, kteří mají zkušenosti s vedením města. Jdeme jako strana ODS, nevytváříme žádné krycí názvy, čili jsme hrdi na svou značku.”

Desatero priorit ODS obsahuje například podporu rozvoje bydlení a parkování, sportu a kultury.

Václav Dobrozemský, lídr ODS, Nový Jičín: “Chcete pokračovat v modernizaci tepelného hospodářství ve vlastnictví města tak, aby byl zajištěn efektivní provoz a aby byla cena tepla dostupná pro občany města.”
Daniel Chrustawczuk, kandidát ODS, Nový Jičín: “Chtěli bychom zahájit výstavbu sportovní haly s vnitřním hřištěm o rozměrech 40 na 20 metrů a dále pak tenisovou halu. Co určitě nechceme, nechceme zavírat sportoviště kvůli vysokým cenám energií. Máme jasný plán, jak toho docílit.”
René Lossmann, kandidát ODS, Nový Jičín: “Chceme dořešit otázku vybudování kulturního stánku, který by odpovídal současným požadavkům, to znamená kapacitním i technickým. Dále chceme rekonstruovat interiér kuna Květen a chceme ho uvést do stavu v jakém byl, když se kino otevíralo, to znamená z roku 1930.”

Veřejnosti představí svůj program a kandidáty v neděli 18. září odpoledne na Skalkách.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy