Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Známá Partička z TV Prima opět zavítala do Studénky.

  • Studénka,

Známá Partička z TV Prima opět zavítala do Studénky. Zábavná improvizační show, do jejíž repertoáru patří „Geniální Geňova párty“, správně – nesprávně, nespokojený režisér a další, zcela improvizované hry, bavila ve středu 9. října téměř vyprodaný sál Dělnického domu.


Legendární improvizační show Partička v režii Daniela Dangla se České republice se začala vysílat na jaře roku 2011. Mezi její představitelé patří Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol, toho později nahradil Michal Novotný. Do své show si zvou i známé osobnosti z řad herců, zpěváků a komiků. Hostem ve Studénce byl herec Miroslav Etzler. Herci nikdy neví, co je dopředu čeká, ani kterou hru si zahrají. Náplň jejich představení jim určují diváci. Jejich show je tak zcela improvizovaná. Mezi nejoblíbenější hru z řad diváků i herců patří „Párty“, která je většinou v podání Richarda Genzera.

 „Nejvíc mě baví to, co baví všechny – "Párty", protože se tam nejvíc vyblbneme. Mění se to s diváky, kteří si sami říkají jaké hry chtějí, myslím si do značné míry to představení organizují sami diváci,“ prozradil herec Igor Chmela.

Partička mezi sebou přivítala na 70 hostů, v televizi odvysílali více než 100 dílů a jejich představení jsou vždy vyprodané. Do Studénky přijeli už po několikáté a opět bavili vyprodaný sál Dělnického domu.
Česká distribuční a.s. - Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - Nový Jičín
Nový Jičín
od 3 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků